
'Schumacher heeft toen serieus overwogen om de handdoek in de ring te gooien'
Door Christian Moerman 12 november 2019 | 20:28
Michael Schumacher gooide ooit in zijn carriere bijna de handdoek in de ring. Toen de Duitser voor Benetton reed werd de Formule 1 gekenmerkt door enkele akelige crashes die Schumacher flink deden twijfelen aan zijn keuze om F1-coureur te worden.
'Schumacher was de Pavarotti van het autorijden. Maar na de dood van Ayrton Senna, veranderde hij. Schumacher heeft toen serieus overwogen om de handdoek in de ring te gooien. Gelukkig besloot hij om te blijven rijden', zo begint Flavio Briatore volgens F1i.com.
Benetton had geen geld voor wereldkampioen
Ook licht de Italiaan toe waarom ze bij Benetton voor Schumacher kozen: 'Om eerlijk te zijn, we hadden geen geld voor een goede coureur, een wereldkampioen. Iedereen lachte ons uit, we moesten op zoek naar een talent. Voor de vaste F1-teams waren we een bedreiging, een T-shirt-fabrikant die alle legendes te kakken zet, dat zorgde voor genoeg klachten.'
'Toen ze Michael (Schumacher, red.) in de auto zagen zitten, verging het lachen ze snel', concludeert de Benetton-teambaas. Sinds de zesde wereldtitel van Lewis Hamilton worden er veel vergelijkingen getrokken tussen de Brit en Schumacher. Slechts één wereldtitel is de Mercedes-coureur verwijderd van het legendarische record.
Tags: Formule 1 f1 nieuws formule 1 nieuws lewis hamilton Michael Schumacher mercedes Flavio Briatore
Reacties
Meer nieuws
- 05/12 Mick Schumacher: ‘Als ik de stap maak naar de F1, dan heb ik een voorsprong'
- 05/12 Ondertussen in de F1 | Het seizoen van Norris in 21 hilarische foto's
- 05/12 Horner: ‘Red Bull moet Verstappen een goede auto geven om hem te behouden’
- 05/12 Gazprom gaat investeren in de Formule 1, wie krijgt de Russische miljoenen?
- 05/12 Mercedes moet recordbedrag betalen voor inschrijving 2020
- 05/12 F1 in het kort | FIA luistert naar klachten van coureurs over weegbrug
- 05/12 Verstappen prominente gast bij laatste uitzending van Peptalk
- 05/12 Update VI | Marko over brandstofpeil Ferrari: ‘Milde straffen zijn een grap’
- 05/12 Honda-motor van Verstappen haperde na vijftien minuten al: 'Wat gebeurt er?!'
- 05/12 'Als het aan mij lag knalde ik Binotto meteen weer technisch management in'
Er zijn nog geen reacties geplaatst, wees de eerste!
Reageren
Om een reactie te kunnen schrijven dien je ingelogd te zijn. Login/Registreer je hier direct!