'Breuk met Honda zorgt voor tekort van 100 miljoen dollar'

Formule 1
donderdag, 31 augustus 2017 om 10:05
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Een breuk met Honda zorgt ervoor dat McLaren komend jaar 100 miljoen dollar tekort gaat komen op hun begroting. Het team zal immers voor een andere krachtbron moeten gaan betalen en loopt daarnaast vele tientallen miljoenen aan Japans sponsorgeld mis.
Het tekort voor McLaren moet worden gedicht voor de Bahreinse aandeelhouders en TAG-eigenaar Mansour Ojjeh, die reeds heeft aangegeven bereid te zijn om voor korte duur tekorten weg te werken.
Een breuk met Honda kost McLaren dus veel geld, maar levert mogelijk ook weer geld op. Het team rekent er op dat het met een andere motor meer competitief is, weer om podium plaatsen kan strijden en daardoor weer aantrekkelijk wordt voor sponsoren. Sinds het vertrek van Vodafone in 2014 rijdt het team zonder titelsponsor rond.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading