Nieuw chassis voor Albon; motor en versnellingsbak blijven gespaard

Alexander Albon heeft een nieuw chassis gekregen na zijn crash in de vrije training voor de Grand Prix van Bahrein. Dat meldt Formel1. De teamgenoot van Max Verstappen reed zijn bolide flink aan gort met een forse klapper.
Goed nieuws is er ook voor Albon. Op het moment dat hij crashte, reed hij niet met de versnellingsbak die het team wil gebruiken in de race. Dat betekent dat de Thai een gridstraf ontloopt, die hij zou krijgen als hij de versnellingsbak van de race moest vervangen.
Ook de Honda-krachtbron van Albon is redelijk ongeschonden uit de strijd gekomen. Er is minimale schade, maar hij kan dus wel met zijn huidige motor de kwalificatie en race rijden. Van een ideale situatie is echter geen sprake, zo vermeldt het medium nog even.
Plaats reactie
0 reacties