Sauber leeft al toe naar Canadese GP: 'Onze wagens niet geschikt voor Spanje en Monaco'

Formule 1
donderdag, 03 mei 2018 om 9:32
standaardfoto f1maxjpg
Alfa Romeo Sauber scoorde acht heel belangrijke WK-punten afgelopen weekend in Baku door een mooie zesde plaats van Charles Leclerc. Teambaas Frederic Vasseur is dan ook bijzonder in zijn nopjes met zijn pupil.
'Zaterdag excelleerde hij al in de kwalificatie', vertelt de Franse teambaas over Leclerc, die zich als veertiende kwalificeerde en als dertiende startte, tegen Auto Hebdo. 'Hij begon met veel zelfvertrouwen aan de race. We wisten dat er kansen voor hem waren want zijn snelheid op vrijdag was prima.'
'Dit resultaat zal hem vertrouwen geven na een wat mindere start van het seizoen', denkt Vasseur. 'Dat geldt natuurlijk voor het hele team. Het is goed voor de motivatie dat we zo nu en dan een succesje boeken.'
Een succesje dat volgens Vasseur niet direct een vervolg gaat krijgen. 'Wij kijken vooral uit naar de Grand Prix van Canada. Dat circuit moet onze auto goed liggen. Onze wagens zijn niet geschikt voor Spanje en Monaco.' (Foto: Sauber F1 Team)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading