Wolff: 'We hebben voortaan Plan B klaarliggen'

Formule 1
donderdag, 24 augustus 2017 om 12:42
standaardfoto f1maxjpg
Mercedes heeft voortaan standaard een 'Plan B'-scenario klaar liggen voor als er plots ontwikkelingen plaats vinden op rijdersgebied. De constructeurskampioen heeft geleerd van de gebeurtenissen rondom het plotselinge vertrek van wereldkampioen Nico Rosberg.
Het teammanagement van Mercedes verkeerde nog in feeststemming van de behaalde dubbele wereldtitel toen Rosberg als donderslag bij heldere hemel aankondigde te gaan stoppen op zijn hoogtepunt. Die mededeling zorgde ervoor dat Mercedes onverwacht op zoek moest naar een vervanger. Een zoektocht die eindigde met het vastleggen van Valtteri Bottas, maar die Toto Wolff veel hoofdbrekens heeft gekost.
Om een dergelijk scenario te voorkomen heeft Wolff zijn les geleerd. 'In de Formule 1 heb je echt een tweede oplossing achter de hand nodig, een plan B”, legde Wolff uit in gesprek met Motorsport.com. 'Zelfs wanneer er een contract getekend is, betekent dat niet dat alles blijft zoals het is. De omstandigheden kunnen veranderen. We hebben nu een plan A maar er kan nog veel gebeuren want de rijdersmarkt lijkt in 2018 en 2019 flink te gaan bewegen. Het is dus belangrijk om ook een plan B en een plan C te overwegen.'
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading