Heeft Verstappen gewonnen dankzij Renault-motor? 'Nee'

Max Verstappen
maandag, 29 oktober 2018 om 8:56F1 Maximaal
maxzegemexicojpg
Waar Christian Horner na de race Renault bedankte voor de goede motor, komt dat niet bij Max Verstappen op. Als hem door Motorsport-total.com wordt gevraagd of hij de overwinning heeft gepakt dankzij Renault is hij resoluut in zijn antwoord: 'Nee'.
Ook als ze het over de kwalificatie hebben, waar hij zo boos over was, dan corrigeert hij de verslaggever. De journalist vat samen dat de auto niet goed werkte. 'De auto valt niets te verwijten', verbetert Verstappen. 'Het was de motor.'

Banden tijdens GP Mexico

Verder vertelt de Red Bull-coureur op de Duitse site dat de banden zich apart hebben gedragen in Mexico. 'Dat was onverwacht', vindt de piloot. 'Ik denk dat niemand het zo had verwacht, misschien met de hypersoft, maar niet met de ultra's', vervolgt Verstappen. 'Het werd duidelijk dat de supersoft de beste band was en gelukkig had ik daar twee setjes van. Ik had ze niet gebruikt in de training en heb er alleen in de race mee gereden.'

Slapen

Verstappen zei voor de race dat hij slecht had geslapen. Hij was boos omdat zijn auto (motor, red.) zaterdag niet deed wat hij wilde. Verstappen verduidelijk dat hij boos was om de mankementen en niet dat hij de pole niet pakte. Tot slot vraagt de journalist wat Verstappen in het vliegtuig gaat doen: 'Slapen', antwoordt de kersverse GP-winnaar. (foto: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading