Gasly blij met tweede zege op rij: 'Toen ben ik van gedachten veranderd'

Formule 1
maandag, 11 september 2017 om 17:41
standaardfoto f1maxjpg
Pierre Gasly werd aflopen jaar kampioen in de GP2 door onder andere Antonio Giovinazzi (reservecoureur Ferrari, red.) en Sergey Sirotkin (reservecoureur Renault, red.), maar Red Bull en Toro Rosso hadden voor dit seizoen geen plek voor de jonge Fransman in de Formule 1. De testcoureur van Red Bull moest noodgedwongen uitwijken naar de Japanse Super Formula en komt daar steeds beter in vorm.
Gasly boekte afgelopen weekend zijn tweede achtereenvolgende overwinning in Japan. De 21-jarige Fransman staat nu tweede in het klassement. 'Mijn tweede zege op rij, geweldig! Eigenlijk was het plan om de race aan te vangen op mediums, maar toen ik zag dat iedereen voor mij op die compound vertrok, ben ik van gedachten veranderd. Zodoende zijn we op softs gestart. Ik had een geweldige start en lag na één bocht al op P2', vertelt Gasly aan GPUpdate.net.
Met zijn afwijkende strategie waren Gasly en zijn team de concurrentie te slim af. 'De stop was goed getimed, ik lag virtueel tweede en liep rap in op de leider. Het enige wat ik nog moest doen om de race te winnen was mijn banden managen. Felix Rosenqvist zat niet al te ver weg, dus ik moest wel blijven pushen. De wagen was geweldig. Van bandenslijtage was amper sprake. We zijn nu tweede in het kampioenschap: van de zes wedstrijden hebben we er twee gewonnen!', sluit de regerend GP2-kampioen af. (Foto: Red Bull Content Pool)
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading