Mercedes vreesde stukke motor van Hamilton: 'Wat? Weet je het zeker?'

Formule 1
maandag, 12 november 2018 om 15:38F1 Maximaal
mercedes 999jpg
Mercedes was tijdens de Grand Prix van Brazilië bang dat de motor van Lewis Hamilton eraan zou gaan. Volgens Toto Wolff begaf één cilinder het in de race. Daarnaast kwam er een schokkende melding binnen bij de teambaas van Mercedes.
'De technici wezen me erop dat er een alarmerende boodschap binnen was gekomen', vertelt de blije Wolff aan La Gazzetta dello Sport. ''Binnen een ronde gaat de motor het begeven', was de melding', zegt de Oostenrijker, die zijn oren niet kon geloven. 'Wat? Weet je het zeker?', vroeg Wolff meteen.

Hamilton reed met minder vermogen

De temperaturen namen toe in de motor van Hamilton, waarop Mercedes besloot om het tempo voor terug te schroeven. Dit verklaart waarschijnlijk ook waarom Verstappen met een beschadigde auto nog de vijf seconden achterstand verkleinde tot anderhalve seconde. 'Uiteindelijk heeft Lewis de auto over de finish gekregen', complimenteert hij de wereldkampioen, die daarmee de vijfde constructeurstitel voor Mercedes officieel maakte. (foto: Mercedes AMG F1)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading