F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Video | Vettel raakt hem kwijt in Becketts
Formule 1
door
Sjoerd Valkering
vrijdag, 14 juli 2017 om 11:20
F1 Maximaal
door
Sjoerd Valkering
Sebastian Vettel verloor tijdens de eerste vrije training de macht over het stuur in Becketts. De Duitser kon de Shield niet de schuld geven, want die was er al afgehaald. Bekijk de beelden hieronder.
loading
Populair F1-Nieuws
F1 in het kort | Albon en Lawson doen niet mee aan de sprintkwalificatie
mei 22, 22:22
F1 Live 22:30u | Sprintkwalificatie Grand Prix van Canada
mei 22, 22:00
Windsor ziet een afwijkende aanpak én Verstappen-magie: "Seconde sneller dan de rest!"
mei 23, 1:54
'FIA komt met crisisoverleg, 2027-wijzigingen hangen aan een zijden draadje'
mei 22, 11:55
Mekies deelt afspraak met Verstappen op de Nürburgring: "We hadden een deal!"
mei 22, 21:11
Red Bull verklaart achterstand van Verstappen: "Weet zeker dat het zo aanvoelde voor Max"
mei 23, 00:08
Verstappen met niet uitgezonden felle reactie naar Red Bull: "Haal de downforce er maar af!"
mei 23, 00:29
Windsor en ingenieur denken dat Verstappen-criticasters aandacht willen: "Voor zijn eigen naam"
mei 22, 16:30
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Overzicht tijden Grand Prix van Canada 2026, Verstappen laat in actie
mei 18, 10:30
Pirelli veegt alle kritiek van tafel: "Wij hebben niet gepusht voor een verandering van de regels"
mei 23, 11:10
Drama en sabbatical hoeven niet voor Verstappen: "Als het niks wordt, is het ook prima"
mei 23, 10:22
Analist kan grote update Mercedes bijna niet geloven: "Het is bijna buitenaards"
mei 23, 10:19
Vowles ziet politiek spel rond voorgestelde regels: "Was al verbaasd dat we drie keer samen zijn gekomen"
mei 23, 9:31
Antonelli slaat zichzelf voor zijn kop in Canada: "De ronde was behoorlijk slecht"
mei 23, 8:48
Meer artikelen
Laatste reacties
ferrynijs
23-05-2026
"RB loopt als zgn top team achter de feiten aan", ja net als McLaren. Oftewel, zoals na iedere wijziging van de regels zijn er teams die het beter hebben gedaan. Niet zo gek dat juist McLaren en RedBull een inhaalslag moeten maken. Oh en waar was Mercedes de vorige vier seizoenen? Ferrari? En wat heeft McLaren laten zien voordat ze weer vooraan mee konden doen. We hebben dan blijkbaar geen topteams meer in de F1 en is het een kwestie van geluk.
ferrynijs
23-05-2026
Hopelijk hebben ze tijdens de race iets minder last van het stuiteren als de snelheden net wat lager liggen.
VeeWeetje
23-05-2026
Hear hear ! 👏
Jebentaf
23-05-2026
Red Bull verklaart? Wat precies dat ze geen top team zijn? Dat zouden ze nu toch inmiddels moeten toegeven! Het is vermoeiend voor Max, ik heb met hem te doen. 2e seizoenshelft zal het wel beter gaan, maar RB loopt als zgn top team achter de feiten aan voor de zoveelste keer en leren doen ze niet! Je doet mee in de marge middenveld racen en hopen op wat uitvallers of fouten voor je op de baan. Nou dan kan je net zo goed in een Audi stappen als Max zijnde
GijsVanLennep
23-05-2026
Silly SEASON of silly YEAR (silly MEDIA)? Het wordt m.i. tijd dat ‘we’ silly season gaan herdefiniëren, of beter gezegd in tweeën opdelen. Oorspronkelijk stond silly season daadwerkelijk voor het SEIZOEN waarin onderhandelingen en contractaankondigingen van de coureurs plaatsvonden met (officiële) persberichten van teams en coureurs, te weten de ZOMER(stop). Maar omdat silly season voor de media een super belangrijk verdienmodel is, begint silly season elk jaar eerder, dit jaar begon de geruchtenstroom al in januari en nam daarna qua intensiteit alleen maar toe. Dat leidt tot constante speculatie over welke coureurs van team zullen wisselen of de sport zullen verlaten. Wat dat betreft kwam Verstappen zijn deelname aan De 24 uur van de Nürburgring als een bijzonder welkome onderbreking van de stroom aan geneuzelberichten over eventuele rijderswisselingen, etc. Echter, het zeer geslaagde evenement is nog niet voorbij of de (nep)media heeft weer dollartekens in de ogen en rekent erop dat ‘wij’ als F1-fans er wel intrappen, maar het overgrote merendeel van de - elkaar vaak tegensprekende - roddels en achterklap kan zo rechtstreeks de prullenmand in! Kortom, de bagger waarmee de meeste media komen opdraven kan het beste silly YEAR (of silly MEDIA) worden genoemd en de periode waarin teams en coureurs zelf naar buiten treden met transfernieuws (het echte nieuws!) kan men dan silly SEASON blijven noemen.
MadMax
22-05-2026
Kunnen we niet gewoon stoppen met aandacht voor deze clow
Supermax-
22-05-2026
Wat een Story!
BellaBenni
22-05-2026
Het zegt nog niks, maar toch zegt het iets: Antonelli 1, Russell 2 😅🤞👍
Wim.v63
22-05-2026
Applaus voor de formule in achteruit club.
Wim.v63
22-05-2026
Montoya zag na het 'vertrek' van Hill en Herbert een uitgelezen kans om de volgende jaloerse uilskuiken uit te gaan hangen richting Max Verstappen. Want, het is makkelijk, genereert al snel veel rumoer (zoals hier) en je doet er sommige gefrustreerde eilandbewoners een groot plezier mee. Ik neem deze oelewapper niet serieus maar ik kan het ook niet volledig negeren.
Loading
Vorig artikel
Video | Prachtige clips van combinatie F1-beelden en muziek
Volgend artikel
Update | Geen verdere actie tegen 'onveilige' Toro Rosso
Plaats reactie
Plaats reactie