Troostprijs voor Verstappen: Opnieuw gekozen tot Driver of the Day

Max Verstappen
zondag, 11 november 2018 om 20:08
Verstappen gp brazilie vrijdagjpg
Het zal hem waarschijnlijk gestolen kunnen worden, maar Max Verstappen is wederom gekozen tot Driver of the Day. De Nederlander sneed in de beginfase van de race als een mes door de boter en was op weg naar overwinning totdat Esteban Ocon zijn race verpestte.
Verstappen reed vervolgens opnieuw het gat naar koploper Lewis Hamilton bijna helemaal dicht. De Nederlander kwam aan de finish slechts anderhalve seconde tekort op de racewinnaar.

Idioot

Na de finish toonde Verstappen zich witheet over het incident met de Fransman. 'We gingen snel door het veld heen en dan kom je zo'n idioot tegen die alles verpest', stelde de Nederlander in het interview na afloop. Vervolgens kwam het in de paddock nog tot een fysieke confrontatie met Ocon.
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading