Verstappen netjes: 'Wil mijn rijbewijs niet kwijtraken'
Max Verstappenmaandag, 27 februari 2017 om 14:06 - Dan had zijn hond kunnen aanschuiven bij VI …
- ZX12R, je kent de uitdrukking “Holle vaten klinken het hardst” vast wel.
Montoya’s vat werd gebruikt om ‘witte poedersuiker’ in te vervoeren en wordt slechts na te zijn geleegd alleen nog maar gedempt door een dun laagje van dat suiker’.
Wekelijks wordt zijn vat weer gevuld en dan klinkt het niet meer hol, maar na enkele snuifjes buldert het vat als nooit tevoren …
- Wat denk je dat de merchandise oplevert? het inkomen van een coureur bestaat niet alleen uit zijn loon. IK denk ook niet dat Max een gebrek aan sponsoren heeft, de auto zal plek te kort komen om ze er allemaal op te zetten. En anders verkoopt ie zijn vliegtuig toch, als ie niet meer zoveel over de wereld meer hoeft te vliegen heeft ie die niet meer nodig.
- Williams past wel goed bij deze regelementen met die Duracel op hun auto, het helpt ze helaas nog niet. In plaats van Mario en kornuiten zie ik nu steeds die konijntjes voor me als je het over Duracel hebt, of zou dat komen omdat het dit weekend pasen is?
- Dan heb je wel een dure hond. Jammer dat je daarna Wim Kieft niet bent tegengekomen.
- ik ben van mening dat sommige dinge voor vrouwen gewoon niet mogelijk zijn, gewoon omdat vrouwen daar niet fysiek niet voor gebouwd zijn. Voor mij hoeft dat ook niet. Er reden weleens vrouwen in de F3 maar die waren alleen maar veldvulling.
- EL
Luister...
Persoonlijk kan ik genieten van japanse Tataki met stokjes, zou je toch eens moeten proberen..
Maar ff los van het eten van een heerlijke bief, en dan in vergelijking met hedendaagse F1, heb jij helemaal gelijk!
Ook in mijn F1 kring haken vooral (de al sinds de jaren 90 kijkers) acuut af, De F1 is gewoon niet wat het zou moeten zijn, Volle gaas of nix..
grtz O
- Niets tegen vrouwen Monic, maar als ergens een niveau wordt aangepast om het voor vrouwen toegankelijk te maken is de F1 niet ziek maar morsdood. Is het enkel nog wachten op de ter aardestelling.
Straks moeten zwemmannen met loodgordels om gaan zwemmen enkel en alleen dat de zwembond het mannen wedstrijdzwemmen samen wilt voegen met het vrouwenzwemmen.
- Toch blijft het vreemd dat juist de mensen welke nooit een kampioenschap in de F1 gewonnen hebben, sommige zelfs nog nooit een wedstrijd, zo'n grote muil hebben naar een gevierd meervoudig kampioen.
Het gebrek aan race-IQ, of beter, winnaars-IQ doet hen welke nimmer verder gekomen zijn dan veldvulling de grootste onzin uitkramen welke je maar voor kan stellen.
Zij zijn het gif welke de sport en de sporters een slechte naam bezorgen.
Dolende 'veldvul' schimmen spoken nog altijd uit diepe onvrede over eigen onkunde rond het circuit. Rust zacht, onbekwame nietswinners.
- Ik liep laatst buiten, om mijn zwarte labrador uit te laten. Nadat we Montoya tegenkwamen en hij over het arme beestje heen geniest had, liep ik met een witte labrador terug naar huis.
Loading