Norris raakt pole-position kwijt tijdens EK op Zandvoort

F2 & F3
zondag, 20 augustus 2017 om 9:32Motorsport.com
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Lando Norris moet zijn pole-position in de tweede race van het Europees Kampioen in de Formule 3 op het Circuit van Zandvoort inleveren. De junior van McLaren reedt te snel tijdens een gele vlag en moest daardoor zijn snelste tijd inleveren. Dit meldt Motorsport.com.
Naast dat de Brit zijn tijd moest inleveren, ontving hij ook nog twee punten op zijn licentie. David Beckmann en Harrison Newey stijgen naar de vierde en vijfde plaats. Dit is omdat Ferdinand Habsburg, Maximilian Gunther, Nikita Mazepin en Guan Yu Zhou, plek vier tot en met zeven, allemaal tegen dezelfde straf aanliepen van twee plaatsen.
Norris zal nu op de tweede startrij starten achter Callum Ilott en Jack Hughes. Ilott ging net als zijn landgenoot de fout in en wordt in de derde race teruggezet van de vierde startplaats naar de zevende startplaats. (foto: Carlin Media)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading