Alonso klaar voor volgende stap: ‘Formule 1 gelooft altijd dat ze de grootste is’

Formule 1
dinsdag, 06 november 2018 om 9:44Auto, Motor und Sport
Fernando alonso mexicojpg
Nog twee wedstrijden en dan komt er een einde aan de lange Formule 1-carrière van Fernando Alonso. De Spanjaard reed de afgelopen jaren achteraan, maar heeft voor zijn vertrek een heel andere reden.
‘De Formule 1 gelooft altijd dat ze de grootste is’, zegt Alonso tegen Auto, Motor und Sport. ‘Maar er is nog veel meer in de motorsport en ik heb nog veel grotere doelen om te bereiken’, aldus de huidig McLaren-coureur die na zeventien seizoenen in de koningsklasse afscheid neemt en in ieder geval tot halverwege volgend jaar meedoet in het WEC voor Toyota.

'Ik heb alles bereikt wat ik wilde bereiken in de Formule 1'

‘Elk afscheid is speciaal en ook een beetje emotioneel. Ik hou ermee op omdat ik in de Formule 1 alles bereikt heb, wat ik wilde bereiken. Ik heb twee wereldtitels, 32 overwinningen, records, ik heb voor alle beroemde teams gereden en heb meer geld verdient als waar ik van heb gedroomd’, legt Alonso uit, die in zijn carrière onder meer voor Renault, McLaren en Ferrari uitkwam. ‘Ik hou ermee op omdat ik dat wil, niet omdat ik gedwongen ben.’ (Foto: McLaren F1 Team)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading