[Foto's] Williams komt na missen shakedown met nieuwe livery

Formule 1
door Marnik Kok
dinsdag, 03 februari 2026 om 15:02
69820009d4530
Williams heeft, na het missen van de shakedown-week, nu ook eindelijk haar auto aan de buitenwereld gepresenteerd. Weliswaar online, dit omdat ze nog niet op het circuit actief zijn geweest na vertraging. Bekijk hier de eerste beelden!
Al voordat de testweek in Spanje begon, kwamen er slechte geluiden uit het kamp van Williams. De auto zou de verplichte crashtest meermaals niet hebben doorstaan en ook te zwaar zijn. Het team heeft ervoor gekozen om de eerste week over te slaan en zich volledig te focussen op de twee testweken in Bahrein, waarna het Formule 1-seizoen begint in Australië.
Williams is hiermee het enige team dat nog niet gezien is op het circuit, maar met de onthulling van de livery zijn de eerste beelden nu wel te zien voor het grote publiek. Bekijk hieronder de foto's en video van de nieuwe Williams FW48.

Foto's: de Williams FW48 Formule 1-bolide

loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading