Hasegawa: 'We moeten de voorbereidingen stopzetten en dat is wel heel slecht.'

Formule 1
vrijdag, 18 augustus 2017 om 21:23Racer.com
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Honda zal komend seizoen niet samenwerken met Sauber en dat zag Yusuke Hasegawa niet aankomen. Het contact tussen beide partijen verliep goed, maar dat resulteerde niet in een partnerschap. Hasegawa erkent dat de gevolgen te overzien zijn, maar is wel teleurgesteld.
'Natuurlijk is het heel teleurstellend. Het echter om een klantenteam-programma, dus het heeft weinig gevolgen voor onze eigen programma. Toch hadden we gehoopt op een kans om ons motor verder te ontwikkelen', stelt de Japanner tegenover Racer.com. 'Vanuit praktisch oogpunt moeten we de voorbereidingen stopzetten en dat is wel heel slecht.'
Al met al was Hasegawa behoorlijk verrast door het nieuws. 'Ik was zelf niet bij de vergaderingen, dat werd gedaan door Yamamoto, maar Jorg Zander (technische directeur bij Suaber) heeft altijd goed contact met mij gehouden. We hadden niet verwacht dat deze samenwerking zou stoppen, tot het laatste moment.' (foto: Sauber Media)
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading