Honda: 'Duidelijk gat richting de topteams, dus we blijven ons ontwikkelen'

Formule 1
maandag, 18 maart 2019 om 12:25
Helmut Marko Toyoharu Tanabe Red Bull Honda gp australie 2019 updates onderdelenjpg
Honda maakte in Australië opnieuw een snelle en betrouwbare indruk, maar volgens Toyoharu Tanabe, de technisch directeur van Honda, is er nog veel werk te verzetten voordat er een tevreden gevoel kan gaan heersen. Dat laat de Japanner weten tegenover Motorsport.com.
Verstappen reed in de Red Bull Honda een sterke race en daar was Tanabe ook blij mee. 'Het was goed om dat te zien. We moeten echter blijven ontwikkelen, want Ferrari en Mercedes hebben nog altijd een voorsprong in handen. We hebben wat data van de Barcelona-tests en we hebben wat data van Melbourne. We zien opnieuw een duidelijk gat tussen de topteams. Het podium verandert niets aan onze doelen of verwachtingen.'
Ferrari werd verslagen in Melbourne, maar daar wil Tanabe nog niet teveel conclusies uit trekken. 'We moeten de prestaties van Ferrari in de wintertests niet vergeten. Daar waren ze erg sterk. Op dit circuit waren wij sneller. We weten niet of Ferrari nog steeds sterk is als we terugkeren naar Barcelona. Het is een combinatie van karakteristieken van de wagen, de rijder, en de lay-out van de baan. Het is niet gemakkelijk om te zeggen waar we qua prestaties nu staan. Op een ander circuit kan het weer heel anders zijn. Maar over het algemeen zijn we erg enthousiast over het resultaat en de race pace.'

Honda heeft nog grote upgrades gepland staan

Eerder op de dag plaatsten we al een artikel waarin aangegeven werd dat er nog veel meer in het vat zit voor Honda en daarmee Red Bull Racing en Honda. De Telegraaf meldde namelijk dat er nog twee grote upgrades gepland staan voor 2019.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading