Uitslag derde vrije training Grand Prix van België 2024 Formule 1 zaterdag, 27 juli 2024 om 13:43
Max Verstappen heeft zijn naam in de derde training bovenaan de tijdenlijst gezet. De Nederlandse coureur van Red Bull Racing liet in een verregende en weinigzeggende sessie meteen met afstand de snelste tijd noteren en op het moment dat het harder begon te regenen, verloor Lance Stroll de controle over zijn bolide en zorgde al na twaalf minuten voor de eerste rode vlag van de training. Met nog een half uur te gaan, besloot de wedstrijdleiding dat het niet verantwoord was om door te gaan en dus werd de training opnieuw stilgelegd. Er werd daarna niet meer gereden.
loading
Ik had wel te doen met die Japanse coureur. Dat zal echt geen koekenbakker zijn als je mag uitkomen in die klasse. De moeite die hij had om zijn gezicht in de plooi te houden tijdens die tweede ronde van Max. Ik meen zelfs een trillend onderlipje te hebben waargenomen. Max was in zijn tweede (getimede) ronde bijna 2 volle seconden sneller. Daarom is iedereen lyrisch. Klimaatneutrale brandstof voor 22 auto’s: haha dat is een goede marketing. Is dat klimaatneutrale in- of exclusief de miljoen vluchten voor personeel en fans om op 24 locaties te komen? De f1 gaat nooit goed zijn voor het milieu. Je kunt de werkelijke toegevoegde waarde van iets voor de wereld altijd het beste zien aan het type sponsors (in “ons” geval bijvoorbeeld Heineken, goksites, cruises, crypto’s, Red Bull, Aramco, McDonald’s) Zolang Wolff denkt te kunnen winnen, en dat doet hij op dit moment, lijkt het hem niet te interesseren dat hij voor schut staat. Misschien geniet hij daar zelfs van. Persoonlijk hou ik wel van een grote batterij. “Dit briljant voorstel werd drie jaar geleden al gedaan door Horner.”
🥸 Zo!!! Er zijn zoveel negatieve nieuws over max zonder waarde . Monic geeft al een voorbeeld en zijn de pers zo amateur om de nieuws buiten te brengen zonder waarde .🤣🤣🤣🤷♀️ Het zijn kampioenen, die kampioenen her- en erkennen.
Op de baan te zwaard, en ernaast één grote familie. Gezien het feit dat er niemand op de wereld is, die sneller op vier wielen is dan Max, verbaast het niet dat Max in zijn tweede ronde al praktisch dezelfde rondetijden als de Japanse coureur aantikte. Bovendien is de regen een goede scheids om te kunnen bepalen welke coureur het meeste talent heeft om snel te kunnen racen. Interessant stukje. Oppassen dat ze Max geen handje helpen met uit de F1 te stappen door hem allerlei mooie dingen in het vooruitzicht te stellen. Bij Ford houden ze van Max, dat is wel duidelijk. Loading