Verstappen kreeg minder Renault-vermogen na uitvalbeurt Ricciardo

Formule 1
zondag, 01 juli 2018 om 20:21
standaardfoto f1maxjpg
Na de uitvalbeurt van Daniel Ricciardo in de Grand Prix van Oostenrijk maakte men zich bij Red Bull toch wel wat zorgen over de RB14 van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal vreesde voor motorproblemen en schroefde daarom het vermogen van de krachtbron terug.
Dat laat Christian Horner weten aan onder meer Motorsport.com. 'We waren nogal bezorgd dat er eenzelfde probleem bij Max zou gaan opspelen, dus daarom hebben we besloten het vermogen van de motor terug te schroeven om de temperaturen te reduceren.'
Aan het einde van de race nam Red Bull echter toch het risico om de power-unit weer open te draaien. 'We hebben het de laatste vijf ronden weer naar de oorspronkelijke instellingen teruggezet om te voorkomen dat de Ferrari's binnen de DRS-zone van één seconde zouden komen', besluit teambaas Horner. (Foto: Red Bull Content Pool)
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading