Sebastian Buemi is van mening dat zijn Formule E-rivaal Lucas di Grassi te hard verdedigde tijdens de eerste race van het Formule E-kampioenschap.
Buemi en Di Grassi hadden een fel gevecht om de zesde plaats en de Zwitser probeerde Di Grassi in bocht 1, de hairpin, in te halen. Maar Di Grassi stuurde in terwijl Buemi aan zijn binnenkant zat en de twee maakten contact met elkaar. Een paar ronden later viel Di Grassi uit de race vanwege problemen met de rechter achterwielophanging. Er werd gedacht dat dat kwam door de crash met Buemi, maar dat bleek achteraf niet waar te zijn. Di Grassi had eerder in de race ook al contact gemaakt met zijn teamgenoot waarna er problemen ontstonden met zijn achterwielophanging.
Buemi vindt dat Di Grassi moest accepteren dat hij aan de verkeerde kant van de bocht zat en zijn plek moest afgeven. 'Ik probeerde zo dicht mogelijk langs de muur te rijden, maar ik kan dan daarna geen kant op. Of ik ga in de muur of ik raak hem. De bocht erna is krap maar je kan niet doen alsof ik er niet ben. Hij stuurde gewoon in terwijl ik nog aan zijn binnenkant zat. Hij stuurt in en ik raak hem en beschadig beide auto's. Als ik naast je aan de binnenkant zit kan ik niets doen', aldus Buemi.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties