Porsche overtuigd van lange termijn planning Formule E

Formule E
zondag, 20 augustus 2017 om 12:22
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Porsche is er van overtuigd dat de Formule E over een lange periode het juiste platform is om op actief te zijn en geen hype is. De Duitsers maakten vorige maand bekend dat ze het WEC gaan verlaten voor een entree in de elektronische raceklasse.
Rond dezelfde tijd kwam het nieuws naar buiten dat Mercedes het DTM gaat verruilen voor de Formule E, een beslissing die Porsche sterkt in haar eigen keuzes, maar ook de indruk wekt dat Porsche valt voor de hype van Formule E. Michael Steiner van Porsche ontkracht die aanname.
'We zouden nooit een dergelijke verregaande beslissing nemen voor een klasse die alleen maar marketing-potentieel heeft', zegt Steiner volgens F1i.com. 'Als we er van overtuigd waren dat Formule E een overwaaiend fenomeen was, dan waren we er niet in gestapt. We hebben de planning voor de technische ontwikkeling gezien. De reglementen gaan opengegooid worden en de geplande ontwikkelingen zijn bijzonder interessant. Denk bijvoorbeeld aan een achteras met elektrische aandrijving. Deze mogen wij als producenten zelf ontwikkelen binnen de reglementen. Ook op het gebied van accu-management komt er meer vrijheid. De sport ontwikkelt zich in een interessante richting.'
 
Wat het enthousiasme van Porsche voor de ontwikkelingen in de Formule E betekent voor de geruchten rondom een eventuele deelname aan de Formule 1 is op dit moment nog niet bekend. Porsche neemt over een eventueel Formule 1 programma later dit jaar een beslissing.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading