Horner verrast: 'Max was in tweede gedeelte zelfs sneller dan de Mercedes'

Max Verstappen
zondag, 17 maart 2019 om 14:34
christian horner verstappen australiepng
Christian Horner is blij met datgeen wat de RB15 en Max Verstappen zondag samen hebben laten zien. De teambaas van Red Bull Racing had niet verwacht dat de Oostenrijkse equipe zo sterk voor de dag zou komen en stelt dat Verstappen zelfs sneller was dan Hamilton tijdens het tweede gedeelte van de race.
'We waren sterker in de race dan we vrijdag hadden gedacht', steekt Horner van wal in gesprek met Sky Sports. 'In de tweede helft van de race was hij zelfs sneller dan de Mercedes. Dat is een heel sterke basis waarop we nu kunnen bouwen. Hij wist Lewis Hamilton onder druk te zetten, maar kwam net niet dichtbij genoeg.'

Verstappen maakt indruk op gele compound

De 45-jarige Brit prijst tegenover Verstappen.nl het optreden van de 21-jarige Limburger: 'Max zette een opmerkelijke prestatie neer. Na een prima start en een van de snelste pitstops van de dag, was hij in staat om de medium band optimaal te benutten en een geweldig inhaalactie te maken op Sebastian Vettel.'
Pierre Gasly finishte net buiten de punten en kende daarmee een valse start van zijn periode bij Red Bull. Horner neemt het op voor de jonge Fransman, die vanaf een zeventiende positie de Grand Prix van Australië moest aanvangen. 'Pierre vocht zijn weg naar voren naar een plek net buiten de punten, op een baan waar het heel lastig is om in te halen. Hij racete hard en ik ben er zeker van dat zijn tijd zal komen.' (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading