Lammers lovend: 'Verstappen heeft de auto netjes thuis weten te brengen'

Max Verstappen
zondag, 22 juli 2018 om 21:17
standaardfoto f1maxjpg
Jan Lammers is na afloop van de Grand Prix van Duitsland ingegaan op de verrichtingen van Max Verstappen op Hockenheim. De Formule 1-analist is van mening dat de Red Bull-coureur keurig gereden heeft en dat er eigenlijk ook niet heel veel meer in zat.
'In de eerste bocht gaat hij, in duel met Räikkönen, heel zorgzaam met zijn positie om. Daarna brengt hij in alle tumult de auto netjes thuis', zegt Lammers in zijn analyse voor de NOS. 'Hij heeft alles zo’n beetje gedaan deze race en dan wordt hij keurig netjes vierde.'
Na de safety car bleef Verstappen nog een kleine kans houden op het podium. 'Hij zet nog steeds de druk erop bij Raikkonen, hij zat er maar 1,6 seconde achter. Als je het totale sommetje ziet, dan concludeer je dat Max gewoon de auto netjes thuis heeft weten te brengen op een hele respectabele vierde plaats in dit geval. Hij heeft supergoed gereden, maar hij heeft niet de auto om op het podium te staan, dat is wel duidelijk', aldus Lammers. (Foto: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading