Max fan van DTM: 'Waarom niet eens proberen?'

Max Verstappen
zondag, 20 augustus 2017 om 17:42
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Max Verstappen bracht zondag een bezoekje aan het circuit van Zandvoort en bekeek onder andere de verrichtingen in de DTM. De Red Bull-coureur laat op Verstappen.nl weten stiekem best wel een fan te zijn van de raceklasse.
'Het is een mooie raceklasse. In mijn Formule 3 tijd volgde ik de DTM. Het mooie is dat de teams dicht bij elkaar zitten en elke race kan er weer iemand anders winnen en dat is positief', aldus de negentienjarige Nederlander.
Verstappen sluit zelfs niet om ooit uit te komen in het DTM-kampioenschap. 'Als ik de tijd heb, dan kijk ik de races altijd. Er is altijd erg veel actie in een DTM race. Als ik de motivatie heb om buiten de Formule 1 iets te doen, waarom zou ik dat niet een keer een DTM race proberen?'

(Foto: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading