Verstappen vierde keus van bookmakers voor WK-titel 2019, Vettel favoriet

Max Verstappen
dinsdag, 12 maart 2019 om 20:06
119827_3461f10019dbb5e1ec3dbbd9ebd9e785
Max Verstappen maakt na Sebastian Vettel, Lewis Hamilton en Charles Leclerc de grootste kans op de wereldtitel. Althans, als het aan de bookmakers ligt. F1 Maximaal zette alle quoteringen van verschillende gokkantoren op een rijtje en daarbij komt het team van Ferrari als winnaar uit de strijd.
Wanneer vier grote gokkantoren onder de loep worden genomen, respectievelijk 888, William Hill, Codere, Bet365 en Betfair, blijkt dat Vettel de grote favoriet is om de titel naar zich toe te trekken in het nieuwe Formule 1-seizoen. Achter de naam van de viervoudig wereldkampioen staat een relatief lage quotering van 1,90 tot 2,10 maal de inzet. Max Verstappen, over het algemeen uitkomend op plaats vier, moet het doen met een fiks hogere quotering. Wie op de Red Bull-coureur gokt, krijgt gemiddeld 9 keer het ingelegde geld terug.

Ferrari ook voor GP Australië de favoriet

Ook voor de komende Grand Prix in Australië lijken de kaarten volgens de bookmakers in handen van Ferrari. De quotering van Vettel schommelt rond de 2,75, waarbij Leclerc het moet doen met een quotering van 3,50. Verstappen lijkt minder in trek bij de wedkantoren, gezien zijn quotering gemiddeld 9,0 is. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading