Wurz noemt overwinning Verstappen in Spielberg 'ijskoud'

Max Verstappen
maandag, 02 juli 2018 om 8:38F1 Maximaal
standaardfoto f1maxjpg
Alexander Wurz, voormalig coureur en expert voor de Oostenrijkse zender ORF, spreekt van een ijskoude overwinning van Max Verstappen in Oostenrijk. De Nederlander pakte in Spielberg de vierde overwinning uit zijn carrière.
'Als hij rijdt zoals in Barcelona, zijn ellebogen niet hoeft te gebruiken, dan pakt hij zulke kansen ijskoud vanaf het begint', zegt Wurz in zijn analyse. 'Dan is hij erg goed op een thuisbasis.'
'In een duel is hij soms te agressief', vervolgt de Oostenrijker. 'Omdat hij te grote stierenhorens heeft, die hij al een paar keer heeft gebruikt. Of hij die nu kwijt is, dat weet ik nog niet.'
'Maar we moeten het nu over hem hebben over zijn snelheid, dat hij altijd heeft. En dat hij weet hoe hij de auto moet behandelen en de banden heel kan houden, en tevens nog kan pushen, dat maakt hem de perfecte rijder', complimenteert hij Verstappen na diens overwinning op de thuisbasis van Red Bull.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading