F1
Verstappen
Kalender
ā¼
WK-stand
Meer
ā¼
Video | De motor van Red Bull's RB7 gromt het Zuid-Afrikaanse volkslied
Video's
door
Roy Bakker
maandag, 03 juni 2019 om 13:55
red bull
door
Roy Bakker
Ach, waarom ook niet. De RB7, met achter het stuur David Coulthard, weet tijdens een show in Zuid-Afrika een momentje te pakken om te zingen voor het publiek.
Red Bull Racing
loading
Populair F1-Nieuws
Coureur plaatst zichzelf boven Verstappen: "Ik weet in mijn hart dat ik beter ben dan hij"
apr 07, 21:24
Teambaas Mekies kan beslissing van Red Bull nog steeds niet geloven: "Een krankzinnige beslissing"
apr 08, 9:34
PƩrez baalt van tegenvallende prestaties collega: "Ik geloofde er echt in"
apr 07, 22:10
Coronel waarschuwt Verstappen om zich schrap te zetten: "Het gaat nog veel groter worden"
apr 08, 17:50
Windsor uit nieuwe kritiek op de FIA: "Ik snap het dat Max uit de Formule 1 wil stappen"
apr 08, 11:55
Palmer ziet de frustratie bij Russell oplopen: "Het is zijn titel om te verliezen"
apr 08, 8:47
Schumacher zou niet balen van pensioen Verstappen: "Zijn genoeg andere coureurs die Red Bull kan halen"
apr 08, 10:17
Mogelijk licht aan einde van tunnel: "Gefrustreerde Verstappen en Red Bull kunnen dit aan"
apr 08, 19:38
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
'Onduidelijk of vergadermaand in Formule 1 in richting gaat van grote wens Verstappen'
apr 08, 20:45
Mogelijk licht aan einde van tunnel: "Gefrustreerde Verstappen en Red Bull kunnen dit aan"
apr 08, 19:38
Mol maakt brandhout van deel Formule 1-fans: "Dan heb je de ruggengraat van een dode zalm"
apr 08, 18:37
Coronel waarschuwt Verstappen om zich schrap te zetten: "Het gaat nog veel groter worden"
apr 08, 17:50
Windsor geniet steeds minder van Formule 1: "Waar kijken we nou eigenlijk naar?"
apr 08, 16:55
Voormalig GDPA-voorzitter niet blij met de FIA: "Ben de eerste geweest om kritisch op ze te zijn"
apr 08, 16:02
Meer artikelen
Laatste reacties
LeodeLeeuw
08-04-2026
Vlees noch vis Mol, dan maar liever de ruggengraat van een dode zalm.
MJAH
08-04-2026
Exact dat ....
BellaBenni
08-04-2026
Denk dat we allemaal de neiging hadden om dit antwoord te geven šš
BellaBenni
08-04-2026
Hij staat nu wel 4-0 voor op Herbert, die kennelijk even met vakantie is š
Omdatracencoolis
08-04-2026
Zeker Olaf, Formule 1 kijken is te vergelijken met op dieet gaan of met stoppen met roken. Het gaat om het volhouden, niet om het genieten. (Ben benieuwd wat Jos hierover denkt..)
DanielDruff
08-04-2026
Roadrunner (miepmiep) is juist de slimme van het stel. Het is juist Wile E. Coyote (i'm a genius) die de domme van het stel is.
wg
08-04-2026
Zoals ik elders al aangaf: er is nog een andere oplossing: de batterijcapaciteit enorm verhogen. Persoonlijk ging ik er altijd van uit dat de batterijhoeveelheid voldoende zou zijn om een volledige ronde mee te rijden, zoals bij een echte hybride straatauto, al stond ik daarom wel te kijken van het verminderde minimumgewicht in de reglementen, omdat natuurlijk vermindering van gewicht niet echt strookt met meer batterijen, in ieder geval niet qua totaal gewicht. Ik stel daarom voor om het batterijpakket te verdrievoudigen, dan heb je 3 x 36 = 118 seconden maximaal vermogen, 1:48 minuut, dus voldoende voor de meeste circuits. Misschien nog iets meer, zodat dit kan op elk circuit. Dit betekent dat je zowel maximaal kunt gaan over een hele ronde, en toch tegelijkertijd maximaal kunt opladen. Aangezien de batterij sowieso al minstens 4 keer per ronde maximaal opgeladen wordt, zou dit ook geen probleem moeten zijn. De auto's worden dan wel wat zwaarder, vermoedelijk rond de 50 kg voor alleen de extra batterijen, of 75 kg voor een verviervoudiging, en misschien wat extra gewicht voor een kleine vergroting van het chassis, misschien nog eens hetzelfde gewicht, maar dan krijgen we tenminste weer echt Formule 1-racen te zien. Voor mij is dat het absoluut waard. M.a.w.: 100 tot 150 kg meer, en we hebben weer echt Formule 1-racen. Ik begrijpt ook niet dat de FIA, FOM en motorfabrikanten hier in hun analyses en simulaties niet naar gekeken hebben. Je houdt dan het elektrische aspect, maar zonder hinder en extreme snelheidsverlaging door het tussentijds opladen van de batterijen. Op hele snelle circuits met grote rechte stukken moet je dan alsnog goed nadenken over deployment, maar dat is okƩ, want er zullen niet meer van die grote snelheidsverschillen zijn. Het zal dan meer zo zijn als met en zonder DRS in het verleden.
Glenny
08-04-2026
Een tekort of gebrek aan zelfvertrouwen kan Kyle Larson beslist niet worden verweten. Een beetje te vergelijken met: āā¦Belangrijk zou ik mezelf niet willen noemen maar ik ben ervan overtuigd dat indien ik niet geboren was iedereen zou willen weten waarom nietā¦ā Maar je kunt je zelfvertrouwen ook overdrijven door je persoonlijke overtuiging te brengen als ware het een feit en/of al bewezen c.q. aangetoond. Het gevaar bestaat dat je zelfvertrouwen kan worden uitgelegd als schaamteloze arrogantie. Of misschien gewoon dom! Want dat vind ik persoonlijk namelijk van dergelijke uitsprakenā¦!
wg
08-04-2026
Er is nog een andere oplossing: de batterijcapaciteit enorm verhogen. Persoonlijk ging ik er altijd van uit dat de batterijhoeveelheid voldoende zou zijn om een volledige ronde mee te rijden, zoals bij een echte hybride straatauto, al stond ik daarom wel te kijken van het verminderde minimumgewicht in de reglementen, omdat natuurlijk vermindering van gewicht niet echt strookt met meer batterijen, in ieder geval niet qua totaal gewicht. Ik stel daarom voor om het batterijpakket te verdrievoudigen, dan heb je 3 x 36 = 118 seconden maximaal vermogen, 1:48 minuut, dus voldoende voor de meeste circuits. Misschien nog iets meer, zodat dit kan op elk circuit. Dit betekent dat je zowel maximaal kunt gaan over een hele ronde, en toch tegelijkertijd maximaal kunt opladen. Aangezien de batterij sowieso al minstens 4 keer per ronde maximaal opgeladen wordt, zou dit ook geen probleem moeten zijn. De auto's worden dan wel wat zwaarder, vermoedelijk rond de 50 kg voor alleen de extra batterijen, of 75 kg voor een verviervoudiging, en misschien wat extra gewicht voor een kleine vergroting van het chassis, misschien nog eens hetzelfde gewicht, maar dan krijgen we tenminste weer echt Formule 1-racen te zien. Voor mij is dat het absoluut waard. M.a.w.: 100 tot 150 kg meer, en we hebben weer echt Formule 1-racen.
wg
08-04-2026
En dit is precies het punt, inderdaad. Je opmerking is humor, waarom je kunt lachen, om een werkelijkheid die je aan het huilen maakt.
Loading
Vorig artikel
Plooij vertelt over zijn eerste interview met Schumacher en of Verstappen naar Mercedes kan
Volgend artikel
Binotto: 'We hebben in Canada geen significante updates voor de auto'
Plaats reactie
Plaats reactie