Coronel onder de indruk: 'Podium deels te danken aan Honda-motor'

Formule 1
zondag, 17 maart 2019 om 8:25
redbull australiejpg
Tim Coronel zag tijdens de Grand Prix van Australië een ijzersterke Honda-motor. De analist ging in de studio van Ziggo Sport in op de prestaties van de nieuwe krachtbron van Max Verstappen en was daarbij louter positief.
'Buitenom een Ferrari inhalen, die zou ik ook wel af willen vinken', glundert Coronel, die doelt op de inhaalactie van Verstappen op Sebastian Vettel. 'Dat moment en eigenlijk de hele race heeft hoe dan ook te maken met de Honda-motor. Dat weet ik wel zeker. Je ziet toch echt wel dat ze daar heel blij mee zijn, anders kan je dit niet neerzetten.'

Ook veel lof voor Bottas

Ook voor Valtteri Bottas was er veel lof tijdens de uitzending rondom de Grand Prix van Australië. Robert Doornbos was erg te spreken over de indrukwekkende prestaties van de Finse coureur. 'Dit is echt geweldig, het hele (2018) seizoen kwakkelen, jezelf opladen en even de eerste race winnen. je ziet ook dat hij extreem fanatiek is. Hij is erg gefocust en dat helpt blijkbaar. Hij was gewoon 0,5 seconden sneller dan Hamilton, dat is echt knap.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading