Otmar Szafnauer, directeur van Force India, heeft in Monza laten weten erg blij te zijn met de prestaties van Lucas Auer tijdens de Formule 1-test in Hongarije. De DTM-coureur mocht in Boedapest twee keer een halve dag rijden en maakte indruk.
'Lucas heeft zijn werk op de Hungaroring goed en professioneel uitgevoerd. Hij heeft de dingen die we van hem verwachtten gedaan en hij wist zich telkens weer te verbeteren. We moeten nu gaan kijken hoeveel hij kan groeien. Die twee halve dagen in Hongarije zijn niet genoeg', vertelt de Amerikaan tegen Speedweek.
Auer mag dit seizoen nog een paar keer zijn opwachting maken in een Force India. 'We zullen dit jaar in een paar vrije trainingen gebruik gaan maken van de diensten van Auer. Echter, hij is niet in staat om tijdens de laatste test van het seizoen in Abu Dhabi in de bolide plaats te nemen', besluit Szafnauer, die de reden daarvan in het midden laat.