Hamilton neemt het op voor crashende rookie Lance Stroll
Formule 1woensdag, 01 maart 2017 om 21:28 
Ik snap iets niet..... ( OK, komt wel eens vaker voor, maar toch🙄 )
Voor zover ik me kan herinneren, is er ooit in de reglementen ergens opgenomen dat alle autosystemen door de coureur moeten worden bediend.
Dit naar aanleiding van de destijds experimentele actieve vering/schokdemping.
De auto kon zelf bepalen hoever hij inveerde, enz. aan de hand van een programma wat werd geladen en het systeem kon niet door de coureur worden bediend.
Als deze regel nog steeds bestaat, zou er toch geen systemen in de auto mogen bestaan die uitmaken of er wordt geremd?
Ik noem het even remmen, maar het opladen van de accu kost dusdanig veel vermogen dat de snelheid van de auto behoorlijk omlaag gaat en dus gevaar op kan leveren.
Nog afgezien van de onvoorspelbare bestuurbaarheid wanneer de accu wordt opgeladen.
Alsof je de rembalans, zonder waarcshuwing in ene 80% naar achteren draait.....
Hij wil niet meer roteren, en het risico dat er achter geblokkeerd wordt is enorm.
Het dilemma is vergelijkbaar met de zelfrijdende auto's van deze tijd.
Wanneer er iets fout gaat met een dergelijke auto, wie is er dan verantwoordelijk voor de gevolgen?- 3. Het is Montoya.. Behalve Montoya neemt niemand Montoya serieus..
Dus dat juist hij gaat roepen dat het allemaal mooi is, werkt alleen maar averechts..
- Montoya vergeet hierbij 2 doingen te vermelden:
1. Hij is tegenwoordig ook F1tv-commentator, dus verbonden als medewerker aan de F1
en
2. het aantal kijkers wereldwijd is maar liefst gedaald tot 50 % van het aantal vorig jaar, en de aandelen van Liberty Media zijn al gedaald met ruim 20 % in een paar maanden tijd.
Dit geeft aan dat Montoya partijdig is, en dat de meeste kijkers niet dom zijn zijn en gewoon doorhebben dat dit geen eerlijke races meer zijn, en dat de inhaalacties wel degelijk neppe inhaalacties zijn, ondanks dat de F1 het in het beeldmateriaal probeert te verdoezelen.
- Nee, Demon Hell, je deed een Damon Hill. Je kunt geen Verstappen doen als Verstappen nog niet eens in de F1 rijdt, en zelfs nog niet eens geboren is.
Wat je zegt is dat Max een Damon Hill deed. Haha!
- Scherp, Glenny, dank je! 👍
Is inmiddels aangepast.
- "Het stond in steen gebeiteld"..
Is een leuke manier om te zeggen dat de Papaya rules van Ome Zak nooit Piastri eerder kampioen zou laten worden dan Landootje..
- Tja..
Lijkt me voor geen enkele F1-coureur een uitdaging om overal half gas te rijden en op het juiste moment een knopje in te drukken die de Autopiloot inschakelt...
Pure racers die op skills het verschil maken zijn gecastreerd.. en zo komen de mindere goden weer dichterbij... zie Lewis..
- Ik moet het hier wel met Ralf eens zijn..
Verstappen is nu de bliksemafleider bij RBR..
Met alle respect voor Mekies, maar hij is gewoon een pussy.
Dat hele team verschuilt zich achter Verstappen, terwijl dat juist andersom moet.
Helmut is een duidelijk factor, een echte bliksemafleider en beschermer... en zeg maar wat je wil over Horner.
Dat was een teambaas. Gooide zichzelf voor elke kogel en ging overal met gestrekt been in.
Verstappen is nu echt een one-man-army.
- Als ze met een zender gaan racen zijn de teams in eens een stuk rijker en 22 coureurs werkeloos 🤣🤣🤣🤣🤣

Max heeft met zijn jaren da F1 terug op de kaart gezet waar ze eigenlijk altijd hoorde te staan.
In zijn torro rosso tijd liet hij al zien uit welk hout hij was gesneden.
Kunnen we de inhaalactie van verstappen in texas nog herinneren en dan bedoel ik die op Raikkonen.
Hij pakte toen voor Red Bull de derde plaats maar werd van het podium geplukt omdat er buiten de baan zou zijn ingehaald dat waren races.
Maar er was ook een max die voor verschillende verstappen regels zorgde binnen de fia wat geen enkele coureur klaar heeft gespeeld maar max wel.
Verstappen heeft de fia een flink deel van zijn bezoekers en fans gegeven en die het durfde om met een mindere auto mercedes uit te dagen.
Als je alle races van max terug kijkt dan weet je wat ik bedoel.
Nu gaat max als hij afscheid neemt de GT een stukje intersanter maken.
En ik zelf kijk uit naar de 24 uurs race in Duitsland want daar gaan we zelf heen en het zal er stampend vol zitten met Nederlanders en Duitsers dat is een ding wat zeker is.
Momenteel is het trekken aan een dood paard binnen de formule 1 maar daar zijn ze zelf schuld aan.
Alles moet groener en klimaat neutraal dus er is geen spanning meer in de formule 1
Loading