Als een van de laatste teams maakt Racing Point bekend wanneer het haar auto aan het publiek presenteert. In het Oostenrijkse Mondsee zal het doek van de nieuwe bolide gaan op 17 februari.
Met 17 februari kiest Racing Point voor een relatief late lanceerdatum. De meeste teams zitten namelijk namelijk rond 11, 12 en 13 februari. Alleen Haas onthult de kleuren van haar nieuwe auto later, namelijk op de eerste testdag in Barcelona.
Op deze pagina vind je welke teams hun lanceerdata allemaal al bekend hebben gemaakt én hoe de nieuwe Racing Point-bolide gaat heten.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties