Ricciardo over emoties in Mexico: 'Soms wil je niet van de sport houden'

Formule 1
vrijdag, 09 november 2018 om 22:54Ziggo Sport
ricciardo 126jpg
Daniel Ricciardo blikte samen met Jack Plooij nog even terug op het weekend in Mexico, dat er een van uitersten was voor de Australiër door een poleposition en een uitvalbeurt.
‘Dat is het rare aan deze sport’, legt Ricciardo uit voor de camera van Ziggo Sport. ‘Ook al is dit niet de enige sport waarin je pieken en dalen kent. Toen ik pole pakte, wilde ik echt uit mijn dak gaan want dat maak je niet elke dag mee. Ik wilde ervan genieten want ik wist dat het op zondag een heel ander verhaal kon worden.’

'De sport is niet klote'

En dat was het geval. Opnieuw viel de Australiër uit met een motorprobleem. ‘Het is lastig. Het was lachen en huilen. Het lastigste vind ik dat mensen zeggen dat ik de ene keer heel blij ben en dat ik dan weer zeg dat de sport zuigt enzovoort. Maar dat zijn gewoon emoties. De sport is niet klote. Ik hou van de sport, maar soms wil ik er niet van houden.’ (Foto: Getty Images / Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading