F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Video | 24 uur in het leven van Gasly gefilmd met een GoPro
Formule 1
door
Sjoerd Valkering
vrijdag, 01 juni 2018 om 13:51
F1 Maximaal
door
Sjoerd Valkering
Pierre Gasly had bij de Grand Prix van Monaco een GoPro op zijn hoofd. Hierdoor is 24 uur van de Franse rijder van Toro Rosso gefilmd. Best leuk om te zien wat hij allemaal doet op zo'n dag van de Grand Prix. Bekijk de beelden hieronder.
loading
Populair F1-Nieuws
Verstappen in verband gebracht met Mercedes als vervanger van Russell: "Heeft al gebeld"
apr 01, 13:03
Verstappen heeft de oplossing voor de F1-crisis ontdekt: "Dat woord maar gebruiken"
apr 01, 10:52
Red Bull deelt zorgwekkend probleem en wijst op nieuwe correlatieproblemen
apr 01, 8:37
Engelse journalist steunt Verstappen en valt weggestuurde collega aan: "Wordt 'de slang' genoemd"
apr 01, 11:41
De race van Verstappen | Lambiase tapt uit ander vaatje: "We weten nu in ieder geval dat het kan"
apr 01, 17:00
Mekies met waanzinnig eerbetoon aan Verstappen: "Onverslaanbaar in alles wat hij doet"
apr 01, 15:28
Sky Sports-analist vindt dat Verstappen de Formule beschadigt: "Vertrek of houd erover op!"
apr 01, 9:34
Britse commentator biedt weerwoord aan zijn landgenoten: "Verstappen is een man van zijn woord"
apr 01, 15:48
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Formule E-CEO vindt dat F1 niet moet luisteren naar de fans: "Waren al negatief voor de eerste race"
apr 01, 21:54
Voormalig medewerker Red Bull ziet kans op revanche: "Pikorde gaat daar flink veranderen"
apr 01, 21:12
Coulthard waarschuwt Antonelli voor lang seizoen: "Dit gaat een hevige strijd worden"
apr 01, 20:24
Croft spreekt Sky-collega Brundle tegen: "Willen niet horen dat Verstappen wil stoppen"
apr 01, 19:41
Red Bull-teambaas blijft vol lof over Verstappen: "Je hebt er niet veel zoals Max rondlopen”
apr 01, 18:59
Montoya deelt sneer uit naar coureurs en fans: "Zaten er met de vorige reglementen ook naast"
apr 01, 18:14
Meer artikelen
Laatste reacties
MaxMaximaal
01-04-2026
Superman, ik zou wensen dat Ali Babba van de FIA eens een toontje lager ging zingen …
VeeWeetje
01-04-2026
Luisteren naar de fans, die al jááren er voor zorgen, dat de sport blijft bestaan, is een goed idee. Maar wanneer de fans massaal afhaken, krijgen de sponsoren minder coverage, dus minder waar voor hun geld, en wie loopt er dan te huilen? Luisteren alleen is niet genoeg.
MaxMaximaal
01-04-2026
Zolang de redactie van F1MAXIMAAL.NL Artikel 7 van de Nederlandse Grondwet blijft respecteren, en niet zonder toelichting mijn reacties censureert en/of verwijdert, dan blijf ik jou bestoken met mijn flauwekul … 😉
VeeWeetje
01-04-2026
@EasyLovely: ik zeg het nog maar eens, jij weet het zo treffend te verwoorden 😉
House
01-04-2026
Dit is een transcript van Race Café en ik weet niet wat die Mol gesnoven had maar die was me toch hieper en obstinaat. Ging overal tegen in en was vol zijn eigen beeld aan het door drukken tot tenenkrommend aan toe. Normaal kan ik Mol best hebben maar in deze uitzending was het echt ver van goed.
RB23
01-04-2026
Die cokesnuiver zal nog wel vol met witte poeder zitten want slaat de plank volledig mis met zijn domme vergelijkingen telkens. Toegeven dat hij fout zat of dat anderen gelijk hebben kent hij niet schijnbaar. Aldus de coureur die mid season eruit werd gegooid door Ron Dennis. Klopt je had ook porpoising begin van het vorige reglement inderdaad. Daar klaagde maar 1 team continue steen en been over en dat team zette ook de meest beschamende acts in scène. Toen hoorden we jou en je hypocriete collega's uit Groot Brittannië niet. Ondanks dat ze een half jaar lang week in week uit de reglementen besmeurden en sport geschaad hebben. Echter was de oplossing toen heel simpel. Degene die er last van had, die had werkelijk de auto niet op orde. Je kon gewoon je auto wat hoger afstellen en dan kon je (weliswaar langzamer) gewoon racen. Ja echt racen Montoya. Dat wilde Mercedes natuurlijk niet. Mercedes is hetzelfde team wat nu deze reglementen heeft geregeld om weer dominant te kunnen zijn. Echter is het verschil dat het nu niet meer racen is, maar een kwestie van wiens batterij het langst mee gaat. Maar goed, toegeven aan de waseheid en daarmee zelf een flater slaan is er niet bij voor cokehead Montoya en British sausage Brundle
RB23
01-04-2026
Ik hoop dat de schoonmaakster nog niet geweest was toen hij de podcast opnam. Want tijdens de opname moest hij niezen en lag er plots voor €50.000 coke op tafel. Mafkees!
MaxMaximaal
01-04-2026
Het onderstaande draadje met reacties komt mij bekend voor. Vorige week, heb ik dit draadje al voorbij zien komen. Ik postte toen rond 24 maart de volgende reactie, of woorden van gelijke strekking: “Logisch dat vrouwen G-krachten goed aankunnen. Zij hebben namelijk een ‘G-spot’ die daarvoor zorgt”. Mijn reactie is toen op onverklaarbare reden verdwenen/verwijderd. Ik dacht door Noord-Koreaanse inmenging. Ben heel benieuwd of de redactie het woord ‘G-spot’ deze keer wel zal beoordelen als een fatsoenlijke term …
Jos Hendriks
01-04-2026
Onze doorgeschoven analist heeft weer zijn zegje gedaan nu een schone pamper om en dan naar bed met hem Als coureur heeft hij soms leuke dingen laten zien maar als analist slaat deze goede man een modder figuur en het typische aan deze columbiaan is dat al zijn uitspraken tegen verstappen zijn. Zo gauw als hij de naam verstappen hoort dan gaat hij los zou het hem misschien zitten dat verstappen beter begeleid is met zijn race carrière dan de zoon van montoya.
Leroy
01-04-2026
5 minuutjes. Best netjes toch?
Loading
Vorig artikel
EU-regel nog steeds gevaar voor F1, FIA heeft brief gestuurd
Volgend artikel
Update II | Zoon Mallya officieel nieuwe directeur van Force India
Plaats reactie
Plaats reactie