Formule E-race in Sao Paulo gaat niet door

Formule E
donderdag, 30 november 2017 om 10:53F1 Maximaal
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
De Formule E-race van Sao Paulo, gepland voor 17 maart 2018, is van de baan. De organisatie heeft om uitstel gevraagd en wil een seizoen later wel deelnemen aan de electrische klasse. Het heeft een organisatorische reden.
'De Braziliaanse autoriteiten hebben om uitstel gevraagd, aangezien er een proces van privatisatie gaande is in het Anhembi Park', meldt een zegsman van de Formule E tegen Autosport. 'Racen in stadscentra is altijd uitdagend en het proces neemt meer tijd in beslag dan dat we voor ogen hielden. In overeenstemming met de stad Sao Paulo is besloten om de onderhandelingen stil te zetten.'
Volgende week woensdag zal tijdens de eerstvolgende vergadering van de World Motor Sport Council besloten worden welke stad als vervanger zal optreden. Komend weekend wordt er voor het eerste gereden in Hong Kong. Er staat een dubbele race op het programma. 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading