F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Video | De werkplek van Olav Mol
Algemeen
door
Hidde Wissels
zaterdag, 19 mei 2018 om 9:42
youtube
door
Hidde Wissels
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op Google
In 'ZoekHetUitJack' van het Formule 1-Café kreeg
Jack Plooij
de vraag om te kijken hoe commentator
Olav Mol
te werk gaat tijdens de kwalificatie en de race. Plooij kwam dus even op de werkplek bij Mol om te kijken hoe dat in zijn werk gaat.
Olav Mol
Jack Plooij
HW
Hidde Wissels
Bekijk berichten van de auteur
loading
Populair F1-Nieuws
F1 in het kort | Audi tekent protest aan tegen uitslag
sep 06, 22:38
Windsor hoorde Lambiase en Verstappen een opvallende keuze maken:"GP kwam op de radio"
sep 06, 8:35
Hülkenberg stoort zich aan rijgedrag van Red Bull-coureur: "Zijn signature move"
sep 06, 17:30
Verstappen juicht na uppercut van Antonelli tegen Russell: "Elk weekend een klap erbij"
sep 06, 18:41
Piastri baalt van Verstappen: "Max maakte een foutje"
sep 06, 20:19
Ondertussen in F1 | Zware crash van Leclerc zorgt voor rode vlag
sep 06, 15:22
Red Bull-teambaas glundert bij interview over Verstappen: "Waanzinnige inhaalacties"
sep 06, 17:57
Kravitz zag opvallende verschuiving bij Red Bull: "Hij moet terug voor Max"
sep 06, 9:55
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Uitslag Grand Prix van Italië 2026
sep 06, 17:00
Formule 1-coureur in tranen na 'pijnlijke fout': "Ik heb een enorme kans weggegooid"
sep 06, 22:54
F1 in het kort | Audi tekent protest aan tegen uitslag
sep 06, 22:38
Russell gooit handdoek in de ring, Antonelli sorteert voor op wereldtitel: "Mooiste komt nog"
sep 06, 22:30
Stella kondigt stevig gesprek aan na McLaren-clash: "Dan moeten we misschien strenger worden"
sep 06, 22:02
Verstappen en Red Bull kregen geen toestemming van de FIA: "Het harde bewijs ontbrak"
sep 06, 21:35
Meer artikelen
Laatste reacties
MJAH
06-09-2026
En dan te bedenken dat Leclerc in 2020 de exact zelfde (!!) crash had op Monza. Het zal vast aan het asfalt liggen ...
MadMax
06-09-2026
Ik ben blij dat dit artikel met " Montoya" begon. Scheelt een boel tijd. Graag in het vervolg zo blijven doen
MJAH
06-09-2026
Montoya heeft gelijk. Antonelli stond al op de harde band en had helemaal niet hoeven stoppen. Toto wilde gewoon dat zijn pupil zijn thuisrace zou winnen en dat de Italianen niet om Ferrari zouden juichen, maar om Mercedes. Russell is gewoon gepipeld hier.
VeeWeetje
06-09-2026
😉
greenfarmer
06-09-2026
Yes, you have to wonder. I just can’t make myself trust FIA. Maybe it was because #3’s broken part wasn’t visible without removing other parts? They should have been lenient enough to at least let them look.
VeeWeetje
06-09-2026
Dat is die wereld waarin een konijn met een wekker, en harten koningin de baas spelen toch? Of was het de wereld van die blikken man, en de leeuw die niet kon brullen?
wg
06-09-2026
Normaal gesproken wil Russell altijd doorijden op zijn banden als hij denkt daarmee de finish te kunnen halen, en Mercedes zat met het probleem dat ze zich zorgen maakten om de strijd tussen beide coureurs. Dan is het logisch om degene die in de ogen van de ander mogelijk problemen veroorzaakt, en ook nog eens eigenlijk veel te aardig is, als eerste binnen te halen. Ze reden daarbij ook nog eens vlak achter elkaar, en een dubbele pitstop had dan betekent dat de achterste rijder minimal 2,5 seconden verloren zou hebben, bovenop de 0,5 seconden die hij al erachter reed. Dat is juist niet eerlijk. Helaas voor Russell duurde de VSC niet lang genoeg, omdat Stroll op een goede plek stond om hem snel binnen te halen, maar anders zou Russell ook nog naar binnen gehaald zijn. Russell hield echter positie, wat Mercedes altijd heel belangrijk heeft gevonden en nog steeds vindt. Dus hoezo de ander voortrekken?
VeeWeetje
06-09-2026
Montoya, de groot aandeelhouder van Mercedes toch?
Fleppie99
06-09-2026
Nou, weer een lekker bericht dit. Roept bij mij meteen de vraag op; ‘zitten er veel engelsen in die groep die dit beoordelen?’ British biass misschien??
peterheijnen33
06-09-2026
Dat hangt er maar net vanaf... 😅
Loading
Vorig artikel
Plooij: 'Advocaat Ricciardo tekende voorcontract bij Ferrari'
Volgend artikel
Coronel over bandenkeuze Red Bull: 'Ze hebben het volle vertrouwen in de auto'
Plaats reactie
Plaats reactie