F2: Wederom pole voor Leclerc, De Vries debuteert bij nieuw team met P6

F2 & F3
vrijdag, 25 augustus 2017 om 17:14
standaardfoto f1maxjpg
Afgelopen week kwam het verrassende nieuws dat Nyck de Vries was vertrokken bij het noodlijdende Rapax en de overstap had gemaakt naar Racing Engineering. De Nederlander kwam met zijn nieuwe team meteen goed voor de dag op Spa-Francorchamps en hengelde plaats zes binnen tijdens de kwalificatie. Charles Leclerc was ook in België ongenaakbaar en veroverde de poleposition.
De kwalificatie werd verreden op een nat circuit. Daar had Leclerc echter geen boodschap aan en de Monegask veroverde op overtuigende wijze de eerste plek. Latifi mag morgen ook starten vanaf de eerste startij, de Canadees reed de tweede tijd. De grootste concurrent van Leclerc voor het kampioenschap, Rowland, mag de achtervolging inzetten vanaf P3.
De nieuwe teamgenoot van De Vries, Malja, kwalificeerde zich als vierde. Fuoco was net iets sneller dan De Vries, die op zijn beurt Ghiotto, Merhi en Markelov achter zich wist te houden.
De Braziliaan Sergio Sette Camara wist zijn bolide niet op het natte asfalt te houden en belandde naast de baan, met een rode vlag tot gevolg.
Bekijk de volledige uitslag hieronder:


 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading