F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
FIA onderzoekt ophangsystemen aan einde testdag
Formule 1
door
Sjoerd Valkering
donderdag, 02 maart 2017 om 14:29
door
Sjoerd Valkering
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op Google
Sjoerd Valkering
Bekijk berichten van de auteur
loading
Populair F1-Nieuws
Ondertussen in F1 | Titelfavoriet Antonelli crasht in Bakoe
sep 25, 14:30
Horner hangt vuile was over Marko en Verstappen buiten: "Deze jongen hebben we niet nodig"
sep 25, 21:37
Verstappen is woest en haalt uit naar Red Bull: "Flikker op!"
sep 25, 15:47
F1 in het kort | Sainz krijgt gridstraf voor GP Azerbeidzjan
sep 25, 17:26
Red Bull geeft persbericht vrij over Verstappen: "Gaan de kapotte onderdelen vervangen"
sep 25, 19:10
Verstappen lacht om opmerking van Russell: "Het is goed"
sep 25, 17:42
Windsor wijst op Koude Oorlog bij Red Bull en Verstappen: "Een doodse stilte"
sep 25, 20:33
F1 Live 14:00u | Kwalificatie Grand Prix van Azerbeidzjan 2026
sep 25, 13:30
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Horner hangt vuile was over Marko en Verstappen buiten: "Deze jongen hebben we niet nodig"
sep 25, 21:37
Startopstelling GP Azerbeidzjan | Verstappen start achter lastig in te halen coureur
sep 25, 18:42
Overzicht tijden Grand Prix van Azerbeidzjan 2026, Verstappen en co moeten dag eerder schitteren
sep 21, 14:45
Verstappen reageert op crash van Antonelli: "Mensen vergeten dit wel eens"
sep 25, 22:14
Windsor zeer kritisch op topcoureur: "Dit is schandalig"
sep 25, 21:59
Verstappen legt sneeuwbaleffect uit: "Dit is hetzelfde als bij Honda"
sep 25, 21:00
Meer artikelen
Laatste reacties
respectforALL
26-09-2026
Hij kan zo een nieuw team beginnen met Perez als 1e coureur. 2 modder gooiende mannen passen wel bij elkaar.
Wim.v63
26-09-2026
Ik heb het in het verleden vaak opgenomen voor Horner, vooral in relatie tot de strijd met Wolff, Mercedes en Kravitz, dit valt me vies tegen.
raceliefhebber
26-09-2026
Horner had geluk dat Red Bull meer is dan een raceteam: voor de blikjes was het mega-belangrijk dat de hele situatie rond die dame in de kiem werd gesmoord. Was Horner schuldig bevonden, dan had dat direct geleid tot een publieke opinie dat Red Bull een fout merk is. Waar je er normaal gesproken direct uitgeknikkerd wordt, hadden ze belang bij Chris’ onschuld (of tenminste geen bewezen schuld). Dat verschillende mensen waaronder Newey het niet ethisch vonden met hem samen te blijven werken sprak boekdelen. Toen de storm gelaaid was, alsnog exit Horner. Iets anders dat dit artikel mij weer doet inzien, is het gevaarlijke van polarisatie: je ziet geen enkele nuance meer en je gaat helemaal mee in de kant die je gaandeweg hebt gekozen. Ik kan me nog goed herinneren hoezeer ik Wolff verafschuwde in dat oorlogsjaar, en ik alles wat Horner zei en deed omarmde. Dat Ricciardo van de centjes is en dat Marko twijfels moet hebben gehad om Jos binnen te halen, levert alleen maar een glimlach op.
Supermax-
26-09-2026
Zijn ellenbogen zijn zo lang dat hij al zijn kleren op maat moet laten maken, ik hoorde dat ze broekspijpen voor zijn mouwen moesten gebruiken.
Regenracer
26-09-2026
Tussen 1 en twee, dus tweede plek, is voor red bull racing al een overwing natuurlijk.
ZX12R
25-09-2026
Het zal de frustratie zijn denk ik. Eerst de race maar eens afwachten. Daar worden de punten verdeeld.
Milou2015
25-09-2026
Modder gooien na 20 jaar je zakken goed gevuld te hebben, misschien het beste wat RBR heeft gedaan het ontslaan van Horner. Valt me iig flink tegen dat juist hij zich zo laat kennen, bah.
ZX12R
25-09-2026
Het boek wordt ook pas gepubliceerd nadat ie nergens welkom bleek. Het hele seizoen '25 heeft ie lopen lobbyen. Die deuren bleven overal dicht en mogelijkheden een eigen team opzetten lukt m blijkbaar ook niet. Dan dergelijke gal spuwen is laag. Mateschitz zag het goed, Horner heeft het achter de ellebogen.
P6toP1
25-09-2026
Zooo, die laat zich even kennen zeg…
Bassie1
25-09-2026
Macht corrumpeert, Horner is vervult van haat en is machtsgeil. Dit soort mensen zijn de gevaarlijkste. Ik hoop dat hij nooit zijn zin zal krijgen en nooit meer in de F1 terugkomt. Ik vertrouw hem voor geen cent!!
Loading
Vorig artikel
Update| Overname F1 nog steeds in onderzoek
Volgend artikel
Grosjean erg te spreken over wets, inters zijn matig
Plaats reactie
Plaats reactie