Force India hoopvol ondanks teleurstelling: 'We hoeven ons geen zorgen te maken'

Formule 1
zaterdag, 29 juli 2017 om 17:13F1 Maximaal
standaardfoto f1maxjpg
Force India kende een ongelukkige kwalificatie. Zowel Sergio Perez (P14) als Esteban Ocon (P12) kwamen niet verder dan Q2. Toch houdt het team vertrouwen op betere resultaten tijdens de race van zondag.
'We hoeven ons nergens zorgen over te maken', stelt Ocon. 'We zijn gewoon te kort gekomen in de kwalificatie. Dit is waarschijnlijk te wijten aan de langzame bochten. Normaal gesproken hebben we een betere pace tijdens race. Het doel is nog steeds punten te scoren aan het einde van de Grand Prix.'
Ook Perez had de nodige moeite in Hongarije. 'Het was moeilijk om de juist balans te vinden. We moeten nog hard vechten aan de hand van een goede strategie. We hebben nu de vrijheid om de banden te kiezen die we zelf willen. Hopelijk kunnen we daar optimaal van profiteren.' (Foto: Force India Media)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading