Alles wijst erop dat de kwalificatie voor de Grand Prix van België een waterballet zal worden. In het uur in aanloop naar de allesbepalende sessie regent het pijpenstelen op het circuit Spa-Francorchamps. De regenval is dermate hevig dat de coureurs in de Porsche Supercup met man en macht moeten proberen hun wagens op de baan te houden.
De coureurs in de Porsche Supercup werden zaterdag overvallen door een wolkbreuk die resulteerde in een zeer nat circuit. De hoeveelheid water op de baan zorgde voor de nodige aquaplaning bij de auto's. Daarmee wordt de trend van de dag doorgezet, aangezien ook de eerste Formule 3-race van het weekend was verregend.
Hoewel de weersomstandigheden voortdurend veranderen op Spa-Francorchamps en er een aannemelijke kans is op regen in de kwalificatie, lijkt het rond 15:00 uur Nederlandse tijd wat op te klaren rond het circuit. Verwacht dus een nat circuit dat naarmate de sessie vordert steeds droger wordt, tenzij het tussentijds weer gaat regenen.
Volgens de weerberichten neemt de kans op regen op Spa-Francorchamps de komende uren af, maar voor zondag – de dag van de race – is het weer raak. De verwachting is dat het de gehele dag zal regenen.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties