Honda: 'Kapotte' motor Alonso kan gewoon gebruikt worden

Formule 1
donderdag, 31 augustus 2017 om 12:03motorsport.com
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Fernando Alonso parkeerde tijdens de Grand Prix van België zijn Honda aangedreven McLaren, nadat die motor 'kapot' was gegaan. Maar Honda gaf gelijk al aan dat ze op de data zagen dat er niks mis was met de motor. Motorsport.com meldt dat de Japanse motorfabrikant de motor mee terug heeft genomen naar Milton Keynes, maar ook daar kon er niks vreemds gevonden worden. De motor is dit weekend voor de Grand Prix van Italië gewoon weer te gebruiken.
De motor gaat dus mee naar Monza, maar het is nog niet zeker of de motor überhaupt gebruikt gaat worden. Honda heeft ook een update meegenomen naar Italië, maar het Japanse bedrijf is er nog niet over uit of het die update gelijk in gaat zetten. Als Honda besluit de update te introduceren, zal alleen Alonso hiervan gebruik kunnen maken.
Er zullen 35 plaatsen gridstraf worden uitgedeeld aan Alonso, mocht hij de nieuwe update gaan gebruiken dit weekend. Volgens Motorsport.com denken Honda en McLaren er over na om deze straffen te pakken op Monza, om zo sterker voor de dag te komen op de voor hun 'betere' circuits.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading