Leclerc onder de indruk van Baku-race: ‘Opeens race je tegen Alonso, dat is geweldig’

Formule 1
dinsdag, 01 mei 2018 om 16:12
standaardfoto f1maxjpg
Voor wie Charles Leclerc heet was dit raceweekend erg speciaal. De jonge Fransman stuurde zijn Sauber naar de zesde plek en overtrof daarmee alle, en vooral zijn eigen verwachtingen. Na afloop sprak hij met Motorsport.com en gaf hij aan dat hij erg onder de indruk was toen hij naast zijn jeugdidool Alonso reed.
‘Dit weekend was top, geweldig,’ begint Leclerc. ‘Natuurlijk race je met andere banden en heb je daardoor een voordeel, maar de auto was ook gewoon goed en ik had een goede balans. Opeens reed ik daar tussen de topteams en Fernando Alonso. Ik weet nog dat ik vroeger naar de Grand Prix van Monaco ging en naar Fernando keek. Nu race je er opeens zelf tegen en dat is best een gek gevoel.’
Maar zweven doet Leclerc zeker niet. ‘Ik realiseer me maar al te goed dat er een hoop geluk bij kwam kijken en dat we nu niet ineens euforisch moeten gaan doen. We moeten realistisch zijn en dan concluderen dat we op dit moment waarschijnlijk het langzaamste team zijn. Het is zo het is, maar je moet wel van deze momenten genieten natuurlijk. Nu op naar Barcelona, we zullen.' (Foto: Sauber F1 Team)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading