Sergio Marchionne baalt als een stekker van de defecte bougie in de auto van Sebastian Vettel tijdens de Grand Prix van Japan. De Ferrari-president denkt verder dat het team van Red Bull Racing nog niet op het niveau van de Scuderia en Mercedes zit.
'Ik geloof niet in pech, dat overkomt iedereen', gaat Marchionne van start. 'We zijn zover gekomen omdat we in onszelf geloofden en dat moeten we vasthouden. Zonder arrogant te willen overkomen ben ik ervan overtuigd dat Ferrari momenteel op hetzelfde niveau zit als Mercedes, zo niet hoger. Red Bull heeft ook vooruitgang geboekt, maar niet dusdanig om Ferrari te passeren. Het seizoen is nog niet verloren, we hebben nog tijd om terug te slaan', benadrukt de Italiaan.
Marchionne wil de strijd om het wereldkampioenschap nog niet opgeven, maar baalt verschrikkelijk van afgelopen weekend. 'In alle eerlijkheid kunnen we stellen dat Ferrari stappen heeft gezet dit jaar. Toch is het afschuwelijk dat een onderdeel dat nog geen zestig euro kost van invloed is geweest op een wagen die miljoenen kost. Ik wil het niet meer over pech hebben nu, we moeten vertrouwen houden in een goede afloop.'