Ricciardo: 'Huidige pace goed voor pole position'

Formule 1
vrijdag, 28 juli 2017 om 16:16
standaardfoto f1maxjpg
Daniel Ricciardo eindigde in allebei de vrije trainingen op de vrijdag voor de Grand Prix van Hongarije bovenaan, waardoor je toch wel kan stellen dat de updates op de RB13 werken. De coureur in kwestie gaf antwoord op deze vraag.
'Jazeker, vandaag was goed. het was een mooie dag. Helemaal als je de goede pace van de eerste vrije training door kan trekken naar de tweede. Maar je weet nooit wat Ferrari en Mercedes nog gaan doen, het lijkt er namelijk op dat Ferrari in de middag alweer wat sneller was dan vanmorgen.'
Of Ricciardo de RB13 op pole position kan zetten? 'Als we de pace van vandaag kunnen consolideren; jazeker.' Esteban Ocon zat nog even in de weg van de Australiër, wat hij ook aangaf via de board-radio. 'Ja, ik zal nog wel even een woordje met hem spreken.' Bekijk de beelden hieronder:
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading