Ricciardo wuift weg: 'Hongarije is echt geen geen Monaco zonder muren'

Formule 1
dinsdag, 24 juli 2018 om 9:39
standaardfoto f1maxjpg
Daniel Ricciardo, teamgenoot van Max Verstappen, viel in de Grand Prix van Duitsland uit met een defecte cilinder en zal ongetwijfeld op revanche hopen. Die kans op revanche komt al snel, want komend weekend staat de Grand Prix van Hongarije op het programma.
Het circuit in Boedapest zou kansen moeten bieden voor mooie resultaten voor het team van Red Bull. 'Ik vind de Hongaarse GP echt tof', begint Ricciardo op de officiële site van zijn werkgever. 'Er wordt vaak geroepen Hongarije het Monaco is maar dan zonder de muren. Dat is het echt niet. Het is Hongarije en het is een ontzettend snel circuit.'
Er worden ook dit weekend hoge temperaturen verwacht. 'Het is er vaak vrij warm', beaamt de coureur uit Perth. Er zijn veel mogelijkheden om hier in te halen, hoewel dat in eerste instantie niet zo lijkt, want op het eerste gezicht is het een vrij smalle baan. De tweede sector is eigenlijk een van de beste sectoren van het hele jaar, want het gaat daar rap met snelle bochten.'

Boedapest

De 29-jarige coureur kan evenals Verstappen genieten van de stad Boedapest. 'Het circuit is geweldig, maar Boedapest zelf is dat ook. Je kan er heerlijk eten en ik vind het ook altijd fijn om wat tijd door te brengen in de stad. Er hangt bovendien altijd een prettige sfeer in de paddock, want het is tenslotte de laatste race voor de zomerstop.' (Foto: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading