Update II | Eerste testdag zit erop in Abu Dhabi

Formule 1
dinsdag, 28 november 2017 om 15:44Renault
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Kimi Raikkonen is de snelste gebleken in de ochtendsessie in Abu Dhabi. Hij reed 48 rondjes en noteerde 1.37.768. Robert Kubica ging 58 keer rond en stond op de zesde plaats. Romain Grosjean pakte de tweede plaats op 1,6 seconden.
Nico Hulkenberg werd derde, Lewis Hamilton vierde en Daniel Ricciardo vijfde. Oliver Turvey van McLaren reed de meeste rondjes, 65 stuks. Gevolgd door Sean Gelael met 60 laps. Fernando Alonso crashte tijdens zijn eerste run. Hij moest volgens Motorsport.com terug lopen naar de pits, maar kon daarna wel weer de zevende tijd neerzetten.
Update 14.12
Robert Kubica blijkt niet 58, maar 100 rondjes te hebben gereden dinsdag morgen in Abu Dhabi. Dinsdagmiddag neemt Lance Stroll het van hem over. Er zijn nog geen tijden bekend van de middagsessie. (foto: Ferrari Media)
Update 15.39
De eerste testdag in Abu Dhabi is ten einde. De beide rijders van Williams klokten in totaal 129 ronden, waarvan Lance Stroll er uiteindelijk maar 29 reed. De beste tijd was die van Kimi Raikkonen met 1:37.769 seconden, gevolgd door Daniel Ricciardo en Lewis Hamilton. Daarnaast was er ook twee keer een rode vlag te zien. Eén voor de Indonesische Sean Galael van Toro Rosso die met zijn auto spinde en de ander voor Fernando Alonso die de vangrail in reed. (foto: Williams F1)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading