
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleAls Lewis Hamilton besluit zijn helm aan de wilgen te hangen is er voor Max Verstappen wellicht een mogelijkheid om zijn stoel over te nemen, maar Robert Doornbos ziet een overstap van de Nederlander niet zomaar gebeuren. In de ogen van de voormalig Formule 1-coureur is Verstappen beter af waar hij nu zit: Red Bull Racing.
Doornbos stelt in een nieuwe aflevering van Peptalk op Ziggo Sport dat Verstappen niet uit is op een transfer naar Mercedes. 'Ik denk niet dat hij dat wil. De structuur verandert mettertijd namelijk ook binnen een team', legt de Rotterdammer uit. 'Het wil dus niet zeggen dat het team zo goed zal zijn als nu, als Max inderdaad zou besluiten om de overstap te maken. In de Formule 1 is het heel belangrijk dat de juiste mensen op het juiste moment op de juiste plaats zitten.'
Aangezien Mercedes-teambaas Toto Wolff al enige tijd speelt met het idee van een vertrek bij de renstal uit Brackley en er voor 2022 een pakket aan ingrijpende regelwijzigingen aan zit te komen, ziet Doornbos geen reden voor Verstappen om zijn huidige werkgever te verlaten. 'Bij Red Bull heeft hij het gehele team om zich heen', verklaart de analist.
'Wel is de eigenaar van het team een energiedrankfabrikant', tekent Doornbos aan. 'Wanneer Honda aan het eind van 2021 de sport zal verlaten, zal Red Bull daarom zelf de motor verder moeten ontwikkelen. Daarom is het team uit op het bevriezen van de ontwikkeling van de krachtbronnen. Maar het zal mij niet verbazen als Verstappen bij Red Bull blijft – het team is immers al vier keer op rij kampioen geworden en kan het dus wel.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
Harry Verolme krijgt de passie voor racen – en al het andere dat met auto's te maken heeft – met de paplepel ingegoten door zijn vader, die de zondagen al achter de buis gekluisterd doorbrengt. Wanneer na verwoede pogingen blijkt dat hem het racen zelf niet afgaat, wendt hij zich tot schrijven, met alle gevolgen van dien.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Max weet te incassereren en toch nog te presteren op momenten dat LH de tranen over de boardradio uit strooit. Het kopieergedrag van LH begon al in 2016 met de beruchte regenrace van onze held Verstappen. Ik heb het altijd jammer gevonden dat Max voor de Sky screens ( met die verachtelijk Brundle) uitlegde waarom hij zo retesnel was op het nat. Dat kwam omdat Max de ideale racelijn verliet en juist daar op nat wegdek de grip lag. Vanaf toen zag je al dat LH dit ook steeds probeerde tijdens regenraces. Maar de kloten dat in combinatie met vol gas te doen bleek m toch a bridge too far.
ZX12R07-11-2026 - Ik denk dat Toto's conclusie nóg eenvoudiger zal overkomen als hij ook aankondigt zijn gezin naar de betreffende GP's mee te nemen.
peterheijnen3307-11-2026 - 'De auto was best goed en best wel snel'. Precies zoals Max het graag wil!! 🤔😅BellaBenni07-11-2026
- @ZX12R, dankie vriend …
MaxMaximaal07-11-2026 - Op een heel belangrijk punt kan Hamilton Max Verstappen niet kopiëren en dat is namelijk op het vlak van loyaliteit in combinatie met doorzettingsvermogen. Zodra het minder liep bij Mercedes en dat te lang duurde in de ogen van Hamilton, dacht de Brit bij zichzelf: het is tijd om naar een ander team over te stappen. En aldus geschiede. Max Verstappen daarentegen denkt op zo’n moment ik zal er nog even een tandje bovenop doen, en tekent een langdurig contract, om zijn team te helpen er bovenop te komen, teneinde weer dominant te kunnen zijn voor een langere periode. Dat is echt hét grote verschil tussen beide rivalen. Een verschil dat Lewis nooit zou kunnen kopiëren …
MaxMaximaal07-11-2026 - Dat heb je weer netjes en treffend verwoord Maxi.
ZX12R07-11-2026 - Verstappen is altijd een bedreiging, dat al vanaf zijn 16de. Ja toch Lewis?
Supermax-07-11-2026 - Ik kwam niet meer bij toen ik dit fragment voorbij zag komen in mijn feed. In eerste instantie dacht eerst dat het een of andere content creator was die dit in elkaar had geknutseld want ik heb het niet kunnen zien. Het wordt toch echt saai als Max er mee gaat stoppen. Hij weet heel goed hoe hij ons moet entertainen. Is het niet met zijn skills dan is het wel met zijn radio berichten. 😂😂😂😂😂Monic Armiento-Hissink07-11-2026
- Ik snap Lewis’ frustratie wel, 5 seconde straf was lachwekkendraceliefhebber07-11-2026
- Leclerc wordt nooit wereldkampioen, hij heeft geen winnaarsmentaliteit en is niet snel/constant genoeg. Ander detail: hij zit bij Ferrari.raceliefhebber07-11-2026













