Auto Motor und Sport meldde het al, Red Bull Racing overweegt om op Monza expres een gridstraf te pakken voor beide coureurs, zodat ze daar de rest van het seizoen voorlopig van verstookt blijven. Max Verstappen kan met die gedachte leven.
'We krijgen penalty's. Ik weet niet waar ik ze moet verwachten, maar ik wil ze sowieso niet in Singapore', zegt hij na de kwalificatie tegen
GP Update. Red Bull zou er slim aan doen om in Monza volgende week eieren voor haar geld te kiezen. 'Het is daarom wel logisch ja, om de motor te vervangen op Monza - een baan waarop we toch al niet teveel te winnen hebben. Toch denk ik niet dat we in Singapore ineens magisch zijn', probeert Max de verwachtingen niet te hoog te hebben.
Terug naar Spa, waar hij een halve seconde sneller was dan Daniel Ricciardo in de kwalificatie en een tiende slechts achter Kimi Raikkonen staat. 'Toch kijk ik daar liever niet naar', meldt de ambitieuze piloot. 'Ik kijk alleen maar naar de eerste rij. Het verschil is dan acht of negen tienden en dat is gewoonweg teveel', treurt Verstappen.
Benieuwd waar die foto over gaat?
Bekijk de video.