Grosjean: 'Liever een snelle onbetrouwbare auto, dan een slome betrouwbare auto'

Formule 1
maandag, 03 april 2017 om 15:24F1i.com
standaardfoto f1maxjpg
Romain Grosjean viel in Melbourne uit nadat hij lang rondreed op een puntenpositie. Toch kijk hij positief naar zijn bolide toe. 'De auto voelde goed vanaf de eerste ronde', sprak hij volgens F1i.com.
'Het was jammer dat de auto de finish niet haalde, maar de auto was goed. Ik hoop dat hij net zo presteert in China. Het uitvallen was natuurlijk jammer, maar ik heb liever een snelle auto, die misschien niet 100% betrouwbaar is, dan een langzame auto dat sowieso de finish haalt', begint Grosjean.
De Fransman kan in ieder geval met vertrouwen afreizen naar Shanghai. Hij reed drie van de vijf keer in de punten op het Chinese circuit, allemaal afkomstig van een top-10 startpositie. Het circuit is listig, omdat het vroeg op de kalender staat en de auto's vaak nog niet helemaal ontwikkeld zijn. Het circuit vraagt voornamelijk veel van de voorbanden.
Grosjean kan niet wachten om weer op zijn geliefde baan te rijden. 'Ik hou van bocht één, omdat je vol gas erin gaat en dan terug moet schakelen naar z'n twee. Het is best een coole bocht en uitdagende bocht. Hij duurt zo lang, dat je er veel verschil kan maken. Het rechte stuk is ook mooi, welke na de lange rechter-doordraaier komt. Een belangrijk bocht, want er volgt een 1,5 kilometer recht stuk. Je moet er zo vroeg mogelijk op het gas kunnen', concludeert de Fransman.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading