Hülkenberg tevreden over Renault-motor: 'Zijn okay geweest'

Formule 1
donderdag, 31 augustus 2017 om 16:17F1 twitter
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Tijdens de tweede persconferentie op donderdag waren Toro Rosso-coureur Carlos Sainz, Renault-coureur Nico Hülkenberg en Haas-coureur Romain Grosjean aanwezig. Hülkenberg behaalde tijdens de Grand Prix van België een prima resultaat, door als zesde over de eindstreep te komen. Op Monza gaat het waarschijnlijk een stuk moeilijker worden, vanwege de lange rechte stukken en het feit dat de Renault-motor niet bepaald de krachtigste is.
Waar Max Verstappen dit jaar erg veel pech heeft met zijn Renault-krachtbron, heeft Hülkenberg daar nog geen problemen mee gehad: 'Het enige wat ik heb gehad zijn twee problemen met de versnellingsbak. Maar de motoren zijn okay geweest tot nu toe', Laat de 29-jarige Duitser weten op de persconferentie in Italië.
Hülkenberg is al zeker van zijn plek bij Renault volgend seizoen, maar wie zijn teamgenoot gaat worden is nog onbekend. Het maakt de Duitser niet zo veel uit, laat hij duidelijk blijken: 'Het is niet aan mij om te beslissen wie mijn teamgenoot wordt. Het maakt ook niet zoveel uit, ik ben blij om iedereen te racen', zo besluit de Duitser.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading