F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Manor veegde bod van 25 miljoen van tafel
Formule 1
door
Sjoerd Valkering
zondag, 19 februari 2017 om 12:48
door
Sjoerd Valkering
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op Google
Sjoerd Valkering
Bekijk berichten van de auteur
loading
Populair F1-Nieuws
Ondertussen in F1 | Piastri haalt in één ronde acht auto's in
okt 05, 20:18
Hamilton gooit Ferrari voor de bus en prijst Verstappen: "Waanzinnig werk"
okt 04, 22:08
NB | "Dit laat zien hoeveel ontzag Mercedes voor Verstappen heeft"
okt 05, 15:23
Internationale media bedelven Verstappen onder superlatieven: "Redder, held en koning"
okt 05, 9:15
Doornbos onthult wat hem bij Red Bull opviel vóór de zege van Verstappen: "Je voelde het"
okt 05, 10:45
Buitenlandse media met bizar kritiekpunt: "Puntaftrek voor Verstappen"
okt 05, 16:38
Brown verwacht dat Verstappen sleutelfiguur al sneller moet missen: "Ik ben optimistisch"
okt 05, 13:55
Mekies kondigt verrassende Red Bull-koers aan: "We gaan risico’s nemen"
okt 05, 14:55
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Nederlandse journalist ziet Verstappen als bliksemafleider: "Max heeft de FIA gered"
okt 05, 20:44
Ondertussen in F1 | Piastri haalt in één ronde acht auto's in
okt 05, 20:18
Windsor wijst Verstappen en ander sleutelfiguur bij Red Bull aan: "Ik zat er volledig naast"
okt 05, 18:51
Red Bull-werknemer zet in op wereldtitel voor Verstappen: "Moeten dit hardop uitspreken"
okt 05, 17:58
Verstappen komt op gelijke hoogte met Schumacher, opvallende gelijkenissen
okt 05, 17:09
Buitenlandse media met bizar kritiekpunt: "Puntaftrek voor Verstappen"
okt 05, 16:38
Meer artikelen
Laatste reacties
peterheijnen33
05-10-2026
Klinkt geinig, maar dat gaat echt niet gebeuren. Vorig jaar kwam Max nog heel dichtbij door groot gepruts bij de McLaren waaronder hun Papaya onzin. Alleen al het gegeven dat Toto hoe dan ook Kimi voor zal trekken, maakt al het verschil. Dit seizoen is klaar wat betreft de titel, die gaat naar Kimi. Voor de rest gaat het vanaf nu om de dagsuccessen en de ontwikkeling van de 2027 bolide.
peterheijnen33
05-10-2026
Ik dacht ook dat Waché de zwakke schakel was. Zo zie je maar weer hoe je er met je lekenmening naast kan zitten. Maar goed, zo is sport nu eenmaal. We hebben hier in NL dan ook niet voor niets 16 miljoen bondscoaches. ;) Grappige parallel: Louis van Gaal zat zo'n maand geleden aan in een Ziggo terugkijkprogramma over zijn gouden tijd bij Ajax waarmee hij in '95 de laatste Nederlandse Champions League-trofee wist binnen te hengelen. Zijn Ajax was een supermachine, maar het duurde best even voordat die machine eindelijk ging draaien. Kort voordat het laatste puzzelstuk werd gevonden - Litmanen op 10 - was van Gaal de gebeten hond en stond hij op het punt te worden ontslagen.
peterheijnen33
05-10-2026
Ja je hebt helemaal gelijk, wij weten dat al lang. ;)
Bassie1
05-10-2026
Breaking nieuws!!! Ik weet niet of het waar is maar is het iemand opgevallen dat geen enkele motor van Mercedes software problemen had bij de start, veel auto's hadden geen power of vielen stil. Due auto's met Mercedes motor niet. Gebruiken die wagens andere software,? Dat de tractiecontrole bij Mercedes anders is? Wordt vervolgd!
RB23
05-10-2026
Goed stuk Mark. Ik ben het volledig met je eens over de laatste pitstops. Had ook bij de pitstops van zowel Red Bull als Mercedes mijn twijfels om dezelfde redenen. Verstappen had het zonder pitstop inderdaad altijd gered en van Mercedes was het inderdaad nog vreemder. Want zoals he zegt: Ondanks dat het erg lastig was geworden, creëerde het wel een kans voor Antonelli om het te proberen, en bovendien has hij er niets mee te verliezen. Want in het ergste geval was hij alsnog p2 geëindigd. Over de start ook eens. Pech van regen werd geluk, omdat hij anders op een droge baan inderdaad nog meer plekken had verloren. Beetje een herhaling van China inderdaad maar ook Monaco. Het is wel zorgwekkend en een probleem wat mij betreft urgentie moet hebben bij Red Bull. Nu kon die het goedmaken, maar op circuits waar inhalen not done is, is dat desastreus. Dan verlies je de overwinning of in het ergste geval zelf alle punten. Hier moet snel een oplossing voor komen. Wat opvalt is dat sinds een update hierin, het van de lijn komen al wel aantal weken goed gast maar het is de tweede fase van de start (van snelheid 100 tot 200) waar de auto enorm zit te malen.
Oale
05-10-2026
Even een correctie rondom de laatste bandenwissel. Die is met Verstappen besproken. GP stelt het plan voor met de vraag wat Max er van vindt. Max vraagt vervolgens op hoeveel seconden hij dan achter Kimi weer op de baan komt. Daar antwoord GP waarop Max vraagt hoeveel ronden hij dan nog heeft. Als GP zegt 11, dan antwoord Max vervolgens "oké lets do it". Plaatst het moment in een andere context.
Bassie1
05-10-2026
Ik zei het al eerder Hamilton heeft totaal niet het inzicht wat Max heeft. Max beslist zelf, Hamilton niet altijd vragen. Daarom zal Hamilton,ondanks zijn 7 overwinningen, nooit de beste coureur allertijden zijn.
raceliefhebber
05-10-2026
Wel jammer dat we in de poll niet mogen stemmen op de 1e plaats voor Max…
mart22
05-10-2026
Wereldtitel voor Verstappen? Met alle respect, ik vind Nicholas een aardige kerel maar dit is belachelijk. Die 54 punten geldt alleen maar als Max alles, maar dan ook alles nu nog gaat winnen. Dat is punt 1 wat erg onwaarschijnlijk is. 54 punten over 8 races dat is 5 keer gemiddeld niet een P4 halen en dan de sprint en nog 3 races uitvallen of buiten de punten vallen. Dat is punt 2 wat erg onwaarschijnlijk is. BTW 3 keer een P2 is ook al 54 punten. Kortom Ik durf mijn geld er wel op te zetten dat Max dit helaas niet meer gaat halen dit jaar.
Bassie1
05-10-2026
Volgens mij heeft Hamilton niet in elk seizoen een race weten te winnen. In het jaar dat Max bijna elke race won had Perez 2 races gewonnen en Sainz meen ik ,niet Hamilton!!!
Loading
Vorig artikel
Marko: 'Ook dit jaar krap tijdschema'
Volgend artikel
Sauber: 'Kans op punten grootst in eerste seizoenshelft'
Plaats reactie
Plaats reactie