Pirelli: 'Er zit 0,9 seconden tussen de soft en supersoft'

Formule 1
zaterdag, 29 juli 2017 om 9:42formel1.de
standaardfoto f1maxjpg
Mario Isola heeft aangegeven dat het verschil tussen de soft en de supersoft 0,9 seconden is. En dat is meer dan ze vooraf hadden verwacht.
Net als ieder raceweekend zijn de banden het gespreksonderwerp van de Formule 1. Voor de Grand Prix van Hongarije heeft Pirelli de medium, soft en supersoft meegenomen, waarbij de verwachting is dat tijdens de race op de soft en supersoft het meest gereden gaat worden.
Deze cijfers zijn gebaseerd op de bandenslijtage tijdens de eerste en tweede vrije training. Tijdens de twee oefensessies waren er vier rode vlaggen waardoor er veel tijd verloren is gegaan om de slijtage echt goed te kunnen berekenen. 'Teams moeten dat ook zelf uitvinden', vertelt Isola.
De Hungaroring wordt vaak vergeleken met de Grand Prix van Monaco. In Monte Carlo ondervonden de coureurs dat het moeilijk was om je banden op temperatuur te krijgen. Maar omdat er hogere temperaturen zijn in Boedapest en je op de Hungaroring ook veel bochten hebt verwacht Isola daar geen problemen mee. 'De banden hebben geen tijd om af te koelen. Daarom hebben we ook niet gekozen voor de ultrasoft.'
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading